| Dena0718 a întrebat:

Bună, TPU! Vreau să vă pun o întrebare și cu asta să mă lămuresc și eu. De o săptămâna am greață si dureri de burta, nu îmi mai vine pofta să mănânc dulce, mi-e greață.
A doua zi am mers la medic și mi-am făcut un test de sarcina, din spusele medicului nu se vedea pe test că sunt însărcinată. Menționez faptul că o făceam neprotejat, dar nu a lăsat niciodată in mine pana săptămâna asta, urmărisem săptămâna fertila și a lăsat când erau șanse medii de a rămâne și ieri a lăsat când eram la ovulatie, mă refer la faptul că a lăsat de doua ori săptămâna asta, credeți ca m-a putut lasa însărcinată?

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ai covid laughing parca asa este moda acum,esti bolnav de ceva ai covid,esti accidentat de masina,ai covid, ai ramas gravida, ai covid laughing
Pai tu crezi ca gata dupa sex si vezi daca ai ramas? dureaza ceva pana sa vezi, asteapta o saptamana doua, apoi stii sigur.Dar daca nu esti curioasa sa ramai de ce a doua zi nu ai luat o pilula de aia cum ii mai zice dea noua zi laughing ba ai mai fost si la ginecolog, ala nu ti-a dat nici un sfat?

| LostForForever a răspuns:

Ce nu este clar? Pana și eu mi-am dat seama e clar

| Dena0718 explică (pentru LostForForever):

Crezi că am rămas?

| LostForForever a răspuns (pentru Dena0718):

Pai nu te supăra pe mine da tu spui cu gura ta uite ce spui stai sati arată

Uite tu spui asta
A doua zi am mers la medic și mi am făcut un test de sarcina, din spusele medicului nu se vedea pe test că sunt însărcinată. Menționez faptul că o făceam neprotejat, dar nu a lăsat niciodată in mine pana săptămâna asta, urmărisem săptămâna fertila și a lăsat când erau șanse medii de a rămâne și ieri a lăsat când eram la ovulatie, mă refer la faptul că a lăsat de doua ori săptămâna asta, credeți ca m-a putut lasa însărcinată?

Și eu așa cred dacă ma întrebi pe mine da dar ca sa fi sigur 100% și cu inima împăcată du-te și fa un test de sarcina la farmacie uite i-ați mai multe din astea câteva cuti https://www.larafarm.ro/viata-sexuala eu l-am găsit pe asta sunt mai multe pe el acolo făți multe teste din astea ca sa fi sigur 100% ca nu ai rămas însărcinată dacă vrei sa ma mai intrebi ceva eu sunt aicia la orice ora bafta ai grija de tine și de sănătat ta