| HulaLaLa a întrebat:

Vreau sa va spun o poveste care nu stiu daca o sa va plictiseasca sau nu..in fine.

Eram la piscina cu 2 prietene de ale mele si cu inca doi prieteni.Am intrat in apa si cand am iesit am vazut un baiat care se uita tot la mine.Nu am bagat de seama.A doua zi am vazut ca mi-a trimis cerere pe fb si am acceptat.Eu si cu o prietena ne-am mai uitat pe fb si am vazut ca era on.Am dat pe el si prietena mea a dat pe un sticker care scria I Love U si el cand a vazut a inceput sa rada.Atunci am avut prima conversatie.El ne-a invitat pe toate trei in parc si am zis ok.In parc, cum sunt eu rusinoasa nu am zis nimic dar dupa cateva min am inceput sa vorbim si sa ne cunoastem mai bine.(el a venit cu inca doi prieteni). Dupa ceva timp ne-am plictisit sa tot stam in parc asa ca am mers la o scara unde erau nu stiu ce care se lipea ca scaietii.El a luat una si mi-a lipit-o pe spate si am ineput sa ne fugarim unul pe altul.I-am luat sapca si am fugit pana in parc si acolo m-a luat de solduri apoi in brate. I-am dat sapca si ne-am asezat la aceeasi banca. Prietenele mele si ai lui se udau cu apa si nu stiu cum el a venit prin spate si m-a luat la el in brate.Cand am ajuns acasa mi-a dat nr lui de tel sa ne facem grupa pe wapp.Am zis sa mergem iar acolo la piscina.Prietenele mele in acea seara dormeau la mine si mi-a aratat una din ele ca ia trimit ei un mesaj cu :,, Maine trebuie sa iti spun ceva". Acum nu stiu ce vrea sa ii zica. Poate vrea sa fie cu ea? La piscina cand nu voiam sa intru in apa ma lua in brate si saream cu el.La prietena mea doar o data a facut asta la mine de vreo 4-5 ori.
Nu stiu..sa il intreb daca ii place de ea, sau? Nu stiu ce sa fac.Mie imi place de el dar nu pot sa ii spun, deoarece nu va mai vorbi cu mine si una alta.Ce sa fac? Sa il intreb?

!

Răspuns Câştigător
| addda2a a răspuns:

Eu cred ca ii place de tine nu de prietena tahee hee te lua in brate etc clarr. Vrea sa ii spuna probabil ca te place.Nu ii spune ca ai aflat de mesaj si nici ea sa nu ii zica ca ti-a spus.Dar eu sunt sigura ca te place

7 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Afla de la prietena ta ce doreste sa-i spuna. Nu se stie niciodata dar din fapte pare ca-i place de tine. Nu-ti face totusi sperante pana nu afli exact ce-si doreste. Daca tot vrea sa se vada cu tine in final o sa afli ce doreste de la tine.

| buzeduulci a răspuns:

Poate o intreaba legat de tine. ce iti place

| RxTx a răspuns:

VREA doar sa se culce cu tine si cu prietena ta pentru ca alt fel nu isi cauta iubita la strand

| Doub a răspuns:

Aştepţi să vezi ce-i spune. Ai răbdare, dacă te place se întoarce la tine.

| qCrazyMan a răspuns:

Poate vrea sa stie unele lucruri despre tine big grin

| addda2a a răspuns:

Nu il intreba daca ii place de ea.Asteapta pana ii spune prietenei tale. Dupa spune-i ce simti

| Psychzor a răspuns:

Parerea mea e ca te cunoaste te putin timp si nu s-a legat prea mult de tine, incearca si el la amandoua si la care merge, castigul lui. Daca te place pe tine asa de mult din prima zi de ce i-ar trimite mesaj prietenei tale? Succes oricum.