| IubesteEa a întrebat:

vreau sa va spun o poveste este vorba despre mine care am avut un iubit si am facut cea mai mare greseala l-am luat in brate pe colegul sau, si eu am decis sa il iau pe iubitul meu la scoala in brate m-am dus l-am luat si m-a lasat 5 secunde si a plecat suparat...eu eram fericita chiar fix cand l-am imbratisat pe colegul lui, l-am imbratisat si pe el dar el nu m-a luat in brate decat putin si apoi ma dat la o parte vreau sa stiu de ce a facut asta?happy

4 răspunsuri:
| Chrisstine a răspuns:

Geloslaughingnormal.daca el ar lua-o pe o colega de-a ta in brate si apoi si pe tine cum te-ai simti.aiurea.Esti a lui si nu vrea sa te impartahappy

| kkkmakafull a răspuns:

Se cheama ''gelozie''

| Sfatuitorul_6560 a răspuns:

Gelos pur si simplu,poate ca ai prins momentu prost oh go on...e normal sa faca asa,il inteleg,s-a intamplat pur si simplu... poate ca nu a prins vreun moment cand il strangeai tu in brate pe el si nu erai fericita,si acum gelos cand a vazut ca-l strangi pe colegul lui FERIciTA a intrat in el gelozia pe moment, pentru ca erai fericita cand ai facut asta din pacatem, cereti scuze si explica-i happy numai bine

| Florin714418 a răspuns:

Stai linistita...a fost putin gelos p moment poate ca a mai avut si alte chestii care nu i-au iesit bine in ziua aia si si-a varsat nervii p tine intr-un mod silentios dar cu inteles, da-te putin p langa el si trage mult aer in piept si o sa iasa bine...