| IubesteEa a întrebat:

vreau sa va spun o poveste este vorba despre mine care am avut un iubit si am facut cea mai mare greseala l-am luat in brate pe colegul sau, si eu am decis sa il iau pe iubitul meu la scoala in brate m-am dus l-am luat si m-a lasat 5 secunde si a plecat suparat...eu eram fericita chiar fix cand l-am imbratisat pe colegul lui, l-am imbratisat si pe el dar el nu m-a luat in brate decat putin si apoi ma dat la o parte vreau sa stiu 1. de ce a facut asta? 2. vreau sa stiu de ce m-a lasat adica m-a tinut putin si gata pa de ce? 3.si eu eram fericita ca l-am luat in brate pe el si cand m-a vazut a facut o fata socanta de ce? si apoi s-a dus singur si arunca cu bulgari in geam si cand m-am dus la el l-am intrebat daca mai suntem impreuna a zis da fara sa se uite la mine eu cred ca plangea ca mi-a zis fratele meu ca plangea la ora si nu era atent adica asa putin dupa ce a venit de afara ca 4. fratele meu e in clasa cu el oare sa fi plans din asta? 5.si de ce sa comportat asa? 6.si de ce a facut fata aia? 7.inca ceva de ce a zis ca mai suntem impreuna si a 3-a zi a zis nu 8.eu eram afara cu el si fratimiu si colegul meu din clasa si el nu ma bagat inseama deloc nu se uita la mine se ferea si restul de ce? si mi-a parut rau sad si as vrea sa imi raspundeti la toate intrebarile dau funda la cel mai frumos raspuns, sincer, si la toate intrebarile care au raspuns! p. s +vot va rog frumos raspundeti la toate intrebarile nu sa ziceti gelozia e de vina raspundeti la intrebari ca nu dau funda daca nu ati raspuns la intrebari si varsta mea nu conteaza, sunt destul de mare adolescenta si asta cu iubitul a fost demult anul trecut in decembrie si as vrea sa imi raspundeti la intrebarile cu nr.1,2 etc mersi!

Răspuns Câştigător
| dincolodevise a răspuns:

1.eu zic ca are si el orgoliul lui si nu i-a placut ca l-ai luat pe acel baiat in brate.baietii vor sa aiba tot numai pentru ei. Acel baiat zici ca era colegul lui si cred ca s-a simtit prost in fata lui.u esti iubita lui si l-ai luat in brate pe acel baiat.2.s-a suparat foarte tare si cred ca a vrut sa para indiferent.3.nu se astepta sa-l iei pe acel baiat in brate in fata lui si de aceea a avut reactia aceea...4.nu stiu daca a plans din cauza asta, e posibil.tu il cunosti mai bine si stii daca este genul de baiat care sa planga pentru o fata sau din cauza unei fete, dar daca te iubeste este foarte posibil.5.s-a comportat asa pentru ca are si el orgoliu si vrea sa para indiferent, vrea sa suferi si u cum a suferit el cand te-a vazut ca l-ai imbratisat pe acel baiat. chiar daca nu a fost mare lucru el nu poate intelege de ce ai facut asta si poate crede ca nu-l iubesti .6.pentru ca nu i-a pacut ca ai facut .7.nu era sigur daca vrea sa-ti mai dea o sansa.te iubeste, dar nu stie ce sa faca.sa te ierte sau nu...8.te iubeste si sufera pentru tine, dar orgoliul este mai mare si cred ca nu vrea sa fie el cel care sa vorbeasca cu tine.eu zic sa incerci tu sa vorbesti cu el,pana la urma nu ai facut mare lucru,incearca sa-i explici, spune-i ca tu pe el il iubesti si ca a fost greseala ta.cere-ti scuze si eu zic ca toate se vor rezolva. daca te iubeste, te va ierta.te pup. bafta si sper ca te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
| EuTeIubesc a răspuns:

Nu am inteles povestea ta pentru ca ai scris cuvintele fara sens, nu se intelege nimic, decat ca baiatul ala suferasad...sunt de parere ca este genul mai sensibil, si orice lucru il afecteaza.
eu zic sa vb cu el, si sa iti raspunda el la intrebarile 1, 2, 3, 4, 5, 6, etcwinking

| Zap a răspuns:

Poate ca se astepta la ceva mai mult din partea ta... Din moment ce e iubitul tau l-ai pus la acelasi nivel cu colegul tau imbratisandu-i pe amandoi la fel. Pentru tine ar trebui sa fie mai presus de toti...Are si el orgoliul lui si l-ai ranit direct in el. Ti-a zis ca mai sunteti impreuna ca nu vroia sa iti faca rau si ti-a raspuns negativ peste 3 zile pentru ca a stat si s-a gandit daca mai are rost sa fiti impreuna. [parerea mea]