| IubesteEa a întrebat:

vreau sa va spun o poveste este vorba despre mine care am avut un iubit si am facut cea mai mare greseala l-am luat in brate pe colegul sau, si eu am decis sa il iau pe iubitul meu la scoala in brate m-am dus l-am luat si m-a lasat 5 secunde si a plecat suparat...eu eram fericita chiar fix cand l-am imbratisat pe colegul lui, l-am imbratisat si pe el dar el nu m-a luat in brate decat putin si apoi ma dat la o parte vreau sa stiu de ce a facut asta? vreau sa stiu de ce m-a lasat adica m-a tinut putin si gata pa sad de ce? si eu eram fericita ca l-am luat in brate pe el si cand m-a vazut a facut o fata socanta de ce? si apoi s-a dus singur si arunca cu bulgari in geam si cand m-am dus la el l-am intrebat daca mai suntem impreuna a zis da fara sa se uite la mine eu cred ca plangea ca mi-a zis fratele meu ca plangea la ora si nu era atent adica asa putin dupa ce a venit de afara ca fratele meu e in clasa cu el oare sa fi plans din asta? si de ce sa comportat asa? si de ce a facut fata aia? inca ceva de ce a zis ca mai suntem impreuna si a 3-a zi a zis nu eu eram afara cu el si fratimiu si colegul meu din clasa si el nu ma bagat inseama deloc nu se uita la mine se ferea si restul de ce? si mi-a parut rausad

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pentru ca era gelos si crede ca iti bati joc de el. tie tiar place sa o tina pe o colega de a ta?batting eyelashes

| vicky09gui a răspuns:

Pai este o scena tipica de gelozie, aproape orice baiat ar face asa cand vede ca prietena lui se imbratiseaza cu altul si chiar daca ea ii zice ca nu e nimic el nu o crede... poate a fost lipsa de incredere dar sunt sigur ca o sa ii treaca... in caz ca nu i-a trecut deja.

| kkkmakafull a răspuns:

Era gelos si a crezut ca tu probabil il inseli era normal sa se supere draga flori

| geologul a răspuns:

Poate e o persoana geloasa, tu cum ai fi reactionat daca ar fi fost invers?

| AlinSiAtat a răspuns:

Daca tu stai mereu cu colegul ala dupa tine el ce sa creada?