| IubesteEa a întrebat:

vreau sa va spun o poveste este vorba despre mine care am avut un iubit si am facut cea mai mare greseala l-am luat in brate pe colegul sau, si eu am decis sa il iau pe iubitul meu la scoala in brate m-am dus l-am luat si m-a lasat 5 secunde si a plecat suparat...eu eram fericita chiar fix cand l-am imbratisat pe colegul lui, l-am imbratisat si pe el dar el nu m-a luat in brate decat putin si apoi ma dat la o parte vreau sa stiu 1. de ce a facut asta? 2. vreau sa stiu de ce m-a lasat adica m-a tinut putin si gata pa de ce? 3.si eu eram fericita ca l-am luat in brate pe el si cand m-a vazut a facut o fata socanta de ce? si apoi s-a dus singur si arunca cu bulgari in geam si cand m-am dus la el l-am intrebat daca mai suntem impreuna a zis da fara sa se uite la mine eu cred ca plangea ca mi-a zis fratele meu ca plangea la ora si nu era atent adica asa putin dupa ce a venit de afara ca 4. fratele meu e in clasa cu el oare sa fi plans din asta? 5.si de ce sa comportat asa? 6.si de ce a facut fata aia? 7.inca ceva de ce a zis ca mai suntem impreuna si a 3-a zi a zis nu 8.eu eram afara cu el si fratimiu si colegul meu din clasa si el nu ma bagat inseama deloc nu se uita la mine se ferea si restul de ce? si mi-a parut rau sad si as vrea sa imi raspundeti la toate intrebarile dau funda la cel mai frumos raspuns, sincer, si la toate intrebarile care au raspuns! p. s +vothappymersihappy

8 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

De multe ori cind tragem cu pusca nu observam suferintele victimei.Ai otravit iubirea lui domnisoara si nu mai este cale de intoarcere.Ai sa-mi spui ca stringerea colegului in brate era asa la mega.Iti dau o sugestie; spuneti-o doar tie si nu si altcuiva.

| DianaScorpio a răspuns:

In primul rand invata sa scrii corect, aici nu esti pe messenger.
In al doilea, daca ti-ai facut un iubit, ar trebui sa fii suficient de mare si de capabila incat sa gasesti singura raspuns la intrebarile de mai sus.De ce ne intrebi pe noi asa ceva in loc sa il provoci pe el la o discutie deschisa despre acest subiect si sa afli chiar de la el? Unul dintre cele mai importante elemente in orice tip de relatie este comunicarea.

| Ryuk751 a răspuns:

1.2 el tea imbratisat putin ca sa iti arate ca uh ai gresit luindul pe colegul lui in brate.el este un tip foarte gelos banuiesc.3 el s-a dus sa arunce cu bulgari in geam ca sa se calmeze si sa se gandeasca la ce o sa faca mia departe.4 daca tea iubit cu adevarat eu cred ca a plans din cauza ta.8 el a zis atunci ca mai sunteti inca impreuna fiind ca era indecis ce sa faca.el te iubeste si nici nu ar vrea nici ca sa te piarda si nici ca sa te vada cu altcineva in brate.acum nu te mai baga in seama deoarece cred ca vrea sa te faca pe tine sa iti ceri scuze si sa ii spui ca vrei sa fii inapoi cu el, ceea ce ar fi si corect din punctul meu de parere.bafta.

| hummer24 a răspuns:

Gelozia happy i e frica probabil si ca o sa-l parasesti.
Gelozia nu e buna si pana la urma relatia voastra nu o sa reziste, nu ai zis cati ani ai, da relatiile astea copilaresti trec repedewinking

| LaraDot a răspuns:

SINCER...AI POVESTIT F FRUMOS dar daca ti-a facut baiatul acela asa o figur inseamna ca nu prea te merita, dar trecem peste. De ce l-ai imbratisat pe colegul acel...nu cred ca a fost cea mai buna solutie. Eu sar peste cateva intrebari si iti spun ce ar trebui sa faci (fupa parerea mea) ar trebui sa vorbesti cu colegul, fratele, si iubitul (sau fostul iubit) intr-o discutie mareeee si luuunga, si sa vezi daca baiatul cu care ai fost sau o sa mai fi, daca lui ii place de tiine. ai grija, nu te lasa mai prejos, nu trebuie sa ii dai senzatia ca e cel mai tare de pe lume. Bafta iubita!

| Acasel a răspuns:

Cand S-a Intamplat asta? acum 6luni? Dadea cu Bulgari...Copilo cati ani ai?

| Tsunade99 a răspuns:

Mdap...gelozia, ca la primul raspuns. Da chiar, de ce pui acum o intrebare pe TPU daca evenimentul s-a intamplat acum o juma de an? Doamne ce-am mai ras cand am vazut raspunsul al doilea. laughing

| love_5008 a răspuns:

1 cerd pentru ca l-ai luat in brate pe celalalt
2 pentru ca s-a suparat
3 pentru ca sa mirat ca il iei si pe el si pe celalalt
4 nu cred
5 pentru ca i-ai luat pe amandoi in brate
6 pentru ca sa mirat ca ii iei pe amandoi in brate
7 pentru ca s-a suparat
8 nu stiu
trebuie sa te hotarasti si sa arati ca iti pasa de el
funda plz