| alice_2941 a întrebat:

Buna
cum credeti ca decurge o relatie intre capricorn[fata 14 ani] si gemeni [baiat 18 ani]?
o sa mearga?
vreau ceva care sa fie adevarat!
mersi!

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu trebuie sa crezi in prostiile astea cu zodiile sunt doar superstitiioh go on nu are nicio legaturawinking nu te mai lua dupa toate prostiiletongue

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu depinde mereu de compatibilitatea de la horoscop.Ci de voi, daca va intelegeti.In general gemenii se inteleg cu capricornii.Amandoi au energie, sunt libertini.Si daca va intelegeti si bine, o sa mearga.

| Liviu a răspuns:

Wtf? 14 cu 18?
Ce baiat ar sta cu o fata de 14 ani?
In fine. diferenta mare de ani...
La 14 ani nu cred ca esti destul de matura pentru o relatie serioasahappy

| girl95 a răspuns:

Eu nu cred ca o relatie se ghideaza dupa zodii ci dupa sentimente.Nu conteaza ce zodie e partenerul sau partenera, atata timp cat exista dragoste, intelegere si respect totul este perfect.

| Domyno a răspuns:

Nu, nu va merge niciodata! Stupizii aia de gemeni vor chinui capra (scuze capricornul) iar aceasta ii va alerga prin gradini! De parca ar avea vreo importanta... rolling eyes God...

Răspuns utilizator avertizat
| Monique1 a răspuns:

Alice, zodiile n-o sa fie niciodata o problema.
Daca tineti unu' la altu', chiar nu conteaza cat de incompatibile sunt zodiile voastre.
Aceeasi chestie si cu varsta.
Chiar nu conteaza!
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca o sa mearca foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit multe despre aceasta combinatie si crede-ma cu nu o sa mearga deoarece fata capricorn este o persoana echilibrata si mult mai matura decat baiatul gemeni care in schimb este foarte iresponsabil chiar daca el este mai mare la un moment dat el iti va da papuci pentru ca il cicalesti mereu in legatura cu comportamentul lui sau tu te vei satura pentru ca nu iti ofera cea ce tu iti doresti.