| anaiddoll a întrebat:

Buna TPU vreau si eu putin ajutor am o relatie de mai bine de un an ..prietenul meu momentan nu e in tara dar urmeaza sa vina asi dori niste sugestii de surprize..cat mai originale va rogpuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Bella20 a răspuns:

Paii. fa sh tu o cina romantica smug..Lumanarii, trandafirasi, sampaniee.Tot ce iti trecee prin cap.nebunuelii din astealaughing.

| anaiddoll explică (pentru Bella20):

M-am gandit la asa ceva dar voiam sa fie ceva nushtiu original ceva la care sa nu se astepte...