| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu statusuri originale create de voi va rogpuppy dog eyes! Funda pentru cele mai reusitewinking

3 răspunsuri:
| Sayakoo a răspuns:

Mie una imi place sa imi creez propriile status dar cand creez zic ceea ce simt in ziua respectiva... iti dau un exemplu: uite azi am creat un status care il dedic unui baiat care place o fata ca aceea fata nu o iubeste ( Si u o iubesti prostule chiar ti la ea dar pentru ea tu esti doar un amic nu'ti dai seama) vezi asa poti incerca si u si fale sa rimeze

| adelinaaabubulina a răspuns:

Depinde ce genuri vrei zi ce gen

| Cireașăăăă a răspuns:

Pai vrei niste statusuri originale, pe care sa le puila mess, nu? pai daca le cream noi nu ar mai fi originale! incearca sa ii creezi u unul. Succes!