| sexymamy a întrebat:

Buna TPU... vreau si eu sa-i intreb ceva pe baieti big grin, voua v-ar place de o fata daca ea ar juca fotbal, poker. adica ar fi asa baietoasa. Dar nu exagerat happy

11 răspunsuri:
| HappyGrumpy a răspuns:

Pai noi vrem un prieten care sa arate beton cu care sa facem sex, deci daca are aceleasi preocupari ca si noi este perfect, daca sta bine la capitolul sex, poti sa faci ce vrea muschii tai, dar daca vrei un iubit adevarat, care sa te iubeasca, trebuie sa fii femeie, sa fii curata, frumoasa si cat mai greu de avut, ne plictisim repede de e avem deja, trebuie sa-i trezesti spiritul de competitie, sa te bata la poker sa te poata avea, dar nu fii scarboasa, daca vrei sa fii totusi curva macar fii una scumpa. nimeni nu da 2 bani pe ce poate avea gratis.

| ganjafarmer1911 a răspuns:

Cam dur raspunsul lui ionescu dar asta depinde de fiecare om in parte, pe mine nu ma deranjeaza chestiile astea. daca ai chef de discutii add me ganja. farmer1911

| mgtow a răspuns:

Nu ma deranjeaza atat timp cat nu ma bate la cap sa fiu gagicul ei, fiecare face ce vrea in viata asta.

Răspuns utilizator avertizat
| ticlau a răspuns:

Eu spre exemplu ma intilnesc cu o fata care joaca poker, ii place basketul, fotbalul nu stiu cum la alti baieti dar mia imi plac asa fete)

| MeRazvan a răspuns:

Da,fiecare cu gusturile lui, unora le plac fetele baietoase, altora nu.

| alexutugta a răspuns:

Buna da mie mi-ar place genu asta de fata pentru ca petrec mai mult timp cu ea si nu este o fitoasa de oras.

| FrozEenSoul a răspuns:

Poker... Pe dezbracatea smug? Este super tipa, daca este si glumeata... Nevasta perfecta!

| Claudiu23 a răspuns:

Asta ar fi foarte tare sa stii, iar ionescule ce dracu are legatura sexul in toata chestia asta adica inteleg ca poate vrei sa faci cat mai repede, pana sa nu mori virgin da da-o naibii de treaba.
Ps. in opinia mea o fata care este pasionata si de lucruri mai "baietesti"este foarte bine.In opinia mea, daca joci poker online zi-mi ca mi-ar placea o partenerabig grin

| Roland_Szekely_1987 a răspuns:

Mie cam bine si prieten sau fiu cu cineva nimic mai mult si atat eu vreau o fata cu care sa ma simt asa ca o prietena si ata.

| Alicamai a răspuns:

Cea mai tare femeie!