| fifi13 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu un pic de ajutor niste sfaturi, pareri
totul a inceput cand deci eu am fost in ro
si na era unu Andrei care vroia sa se combine cu mine
: el cu un amic de-al lui dau ruat de mine de la ora 10 pana la 3 4 dimineata sa ma cb cu el
eu am zis ca vb
dimineatasi dimineata nu mam cb cu ala
: ma cb cu altu sebi
il cunoscusem cu o seara anterioara dupa ca mma despartit de ala sebi eu l-am sarutat pe asta Andrei dar inainte asta Andrei era cu una nasti si a lasat-o pentru ca credea ca poate fi cu mine
in fine
dupa ce eu la sarutat
l-am cb cu una bianca
si na am plecat la tara: cand m-am intors
eu il imbratisam pe el etcc
asa si el s-a despartit de aia bia
si i-am spus sai spuna caia cu mine
si asa i-a spus
asa supa statea numai cu, mine ( pe aia bia o trata cu indiferenta)
dupa a aflat ca trebuie sa plec in Italia si miercuri seara s-a despartit edd mine asa si nu stiu cum aia bia a spus ca m-a lasat pentru ea
si de la el as fi inteles asa

dupa m-am certat cu aia bia
asi am inceput sa plang
: el m-a vazut ca plang si a inceput s aplanga si el si a spus la toti am fost un prost ca m-am despartit de ral
LiKe A sTaR: dupa el s-a rugat de mine sa ne impacam ca chiar daca plec jura ca nu ma mai lasa
asa si joi cand i-am zis ca plec vineri
imi tot zicea stai cami vine sa plang
: se uita in ochii mei asa cu o tristete
imi tot lua mana intre maine lui, imi saruta mana
mai dat si sapca lui, sapca care nimeni nu o atingea
.ma cam acoperea. gen imi tagea decolteul in sus sa nu sa se vada...
de ce crederi cal tageA?
adica na? nu inteleg
:
asa
si acum cand am ajuns in it are pe mess poze cu noi si statusuri gen mi-e dor de tine si simt ca nu mai rezist fara tine. asa si acum ma cam ignora ( el cand am plecat imi trimitea prin mesaje ca ii greu fara mine ca ii dor si i-am spus sa nu sa se mai gandeasca la mine un timp daca ii face rau cand se gandeste la mine )
ce credeti? de ce ma trateaza cu indiferenta?
ma mai iubeste?
o tipa de afara mi-a spus ca sa impacat cu bia aia daraltele zic ca nu-i adevarat ca el a spus c ape mine ma pupeste pc: fata aia care a spus ca sa cmb cu bia cu o zi intrainte vroia si ea sa se combine cu el...mam gandit ca poate are pe alta dar are pozele cu noi la profil. a da si a jurat ca o sa astepte pana ma intorc eu.ma ajutaticu niste sfaturi parer sau fundapuppy dog eyes si multumesc ca mati ascultat

7 răspunsuri:
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Nu iti pot raspunde la intrebare pentru ca nu iti pot descifra scrisul! "Greu e limbu roman!"

| fifi13 explică (pentru SupraDozaDeVise):

Scuze, mam nascut in Italia si am facut gredinita si am inceput si liceul tot aici, ai mei nu au vrut sa stiu romana, imi pare rau am invatat-o din zbor, de la tv. scuze puppy dog eyes

| fifi13 explică:

Si nu vreau sa ma sinicid intelegi? am doar o viata si pana la urma mai sunt baieti deci nu e o solitie :. cat despre faza cu limba romana nu am facut scoala in Romania ca sa stiu limba romana, intelegi?

| Uratul01 a răspuns:

Sinucide-te!

| T4ny4 a răspuns (pentru Uratul01):

Spune-i si cum, ca poate nu stie!

| bunabunuka a răspuns:

Poate este putin ocupat nu neaparat se comporta indiferent poate are niste probleme dar daca tine pozele cu voi la profil logic ca mai tine la tine stai calma. Funda?laughing)))))

| AngelPink a răspuns:

Pai cred ca te iubeste, adica nu neaparat ca ti.a jurat dar s-a uitat in ochii tai..practic camf te uiti in ochii iubitei/iubitului nu il/o poti minti.dar ca sa fii sigura iti poti face curaj ca sa ai o conversatie serioasa cu el si sa iti spuna in fata. Relatiile de la distanta sunt pentru cei puternici. Deci daca te iub si il iub nu ascultati lumea, fiti puternici
Sa va tina!