| sunshine_1839 a întrebat:

Vreau un ajutor. Ce sa fac sa ma impac cu fostul prieten? Am 14 ani, iar el 15.

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Vorbeste cu el, daca isi mai doreste asta!

| Carmen a răspuns:

Buna.Baga-te in seama cu el, trimite-i un SMS in care sa-l intrebi ce mai face, cum o mai duce, daca vrea sa iesiti la o plimbare pe zapada. Dar nu-i spune direct ca inca il mai placi. Da-i niste semne subtile.Se va prinde el.Bafta

| denysa a răspuns:

Pai spune`i ca il placi inca si ca vreti sa continuati... daca el nu face nimic spune`i tu pe mess prin mesaje oricetongue

| bombolinna a răspuns:

Pai daca te'a inselat sau te'a jignit ma rog chestii grave nu stiu daca mai merita o a doua sansa.Ai 14 ani deci nu se termina viata aici. O sa cunosti baietii, o sa ai multe relatii si nu merita sa fii de acum cu cineva care te face sa suferi.Desigur,acum tu faci cum consideri este alegerea ta!winkinglove struck

| Alecsia a răspuns:

Da`ne cateva detalii :p. De exemplu cat timp ati fost impreuna, cum esti tu, cum e el...

| Overseer a răspuns:

Numai? big grin in primul rind vb cu el asa de parca nu sar fi intimplat nimic, in al 2-lea rind arata ca intradivar il iubesti.totul depinde de aceia de ce v-ati despartit

| sunshine_1839 explică:

Am fost aproape 2 saptamani si am inceput sa tin la el, am sentimente, asta-i clar... el e mai distrat. iar eu putin rusinoasa