| broken5 a întrebat:

Vreau sa ma impac cu fostul prieten , ce sa fac ? rolling eyes :d funda laughing))))))))))))))))

4 răspunsuri:
| AAlinaaa a răspuns:

Cucereste-l cum ai facut-o prima data si o sa vezi ca o sa te vrea si el inapoi.Succes.batting eyelashes

| broken5 explică (pentru AAlinaaa):

Pai prima data nici " nu stiam ca exista " adica vorbeam doar asa pe mess, si lui ii placea pur si simplu de mine si mie de el... nu stiu cum sa fac iarasi acelasi lucru straight face

| AAlinaaa a răspuns (pentru broken5):

Atunci incearca sa ii atragi atentia.

| AH5 a răspuns:

Pai cand eu ma cert cu o prietena ea se impaca cu mine nu eu cu ea. deci lasa-l pe el primul...