| marinelamarin a întrebat:

vreu cateva idei dragute de surprize pentru iubitul meu, suntem de 3 ani impreuna.m-am gandit la o cina romantica cu lumanarele,mai vreau idei. poate fi vb si de ceva cumparat, ofer funda

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Cadoul cel mai frumos esti tu, purtand doar o fundita rosie la gat. Sa aveti sampanie la rece intr-o frapiera de sticla, o muzica romantica, betisoare parfumate (patchouli sau ylang ylang) si petale de trandafir in pat happy

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pussy,just pussy! laughing

| Țoglă a răspuns:

Dacă este genul de băiat elegant și romantic, faci ce spun ceilalți pe aici.
Dacă nu e, îi faci cadou un parfum.Și în rest te descurci.

| Diavolcata a răspuns:

Salut, Poti alege o multime de lucruri : daca e tipul elegant, o cravata, un ceas, un portofel, un parfum mai deosebit. Daca e tipul mai glumet, aici este infinita lista. Gandeste te ce ii place, la vreo amintire personala si amuzanta. Daca ii plac masinile, ia una in miniatura si o diploma de cel mai bun sofer. Gasesti asa ceva la toate artizanaturile. Iar daca vrei ceva romantic, ca tot e valentine s day, ai putea sa ii gatesti mancarea lui favorita, sau ai putea sa imprumuti filmul sau de groaza/ actiune favorit, sa te echipezi cu popcorn si bere si sa il vizionati impreuna laughing. Sunt gesturi mici, dar atat de frumoase! Sper sa iti fie de ajutor ceea ce ti am scris! bafta!