| ForeverYours a întrebat:

Vreau idei dragute sa-mi surprind iubitul! Saptamana asta pleaca din oras cateva saptamani, si noi obisnuim sa ne facem surprize (amandoi stam la parter si ne lasam biletele pe geam, el imi lasa flori pe pervaz, scriem pe cartoane mari diverse declaratii si atasam si poze, facem tricouri personalizate, ne facem torturi, ne gatim) dar sunt in pana idei. ceva nu foarte costisitor.cea mai buna idee primeste funda

Răspuns Câştigător
| Adrian101xx a răspuns:

E ceva mic, simbolic... poti desface o nuca, cu cutitul, fara sa o spargi, pui un biletel, pe care ii poti scrie ce vrei tu big grin, apoi o lipesti la loc cu super-glue, si i-o dai sa o sparga happy

Prietena mea a fost surprinsa de chestia asta.
Succes

2 răspunsuri:
| ImpactVision a răspuns:

Poti alege sa scrii numele lui cu litere volumetrice, litere volumetrice luminoase sau neluminoase in functie de preferintele tale si de bugetul alocat.
Mai multe detalii gasesti aici http://www.p-media.ro/litere-volumetrice/

| personalizariok a răspuns:

Intra pe www.personalizariok.ro un site de tricouri personalizate, cani personalizate, poza ta pe tricou sau cana, litere volumetrice calendare seirigrafie si sublimare pe diverse materiale promotionale agende pixuri, brichete