| Biasweetlips a întrebat:

Buna TPU love struck Am si eu o intrebare pentru voi.sigh M'am combinat cu un baiat si sunt cu el de aproape 2 saptamani.:X ne intelegem ok. pot sa zic.big grin Dar numai eu ii dau mesaje si el imi raspunde mai greu sau deloc. dar intr-un final pot sa zic ca imi raspunde. dar nu imi da mesaje gen : cf? asteapta sa ii dau eu. si ieri am hotarat sa nu ii mai dau mesaj de pe la ora 6. si pe la 8 l-am bagat in seama pe mess si dupa nu am mai vorbit. nu mi-a dat niciun mesaj toata noaptea iar de dimineata mi-a dat un mesaj.: ce faci? dormi? si i-am raspuns dupa 10 min ca dormeam si m-a trezit o prietena. si mi-a zis ca eu ma trezesc doar cand ma suna prietenele. ca nu ii mai dau mesaje si astea ...acum ce sfat imi dati? sa ii dau la fel de multa atentie sau sa il mai las sa ma caute si el. dar nu vreau sa il pierd sad! va rog dauu funda!:*:*

Răspuns Câştigător
| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Odata il suni tu. odata el.
Adica mai mult baiatul suna fata, si baiatul e mai grijuliu. dar se vede ca la e invers.
Da-i atentie, dar nu asa cum o faci acum.
Bafta.

4 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Da-i la fel de multa atentie daca nu vrei sa il pierzi(parerea mea ar fi sa il lasiwinking )

| nicoll7 a răspuns:

Vorbeste cu el despre problema asta... spune-i k intr-o relatie baiatul trebuie sa fie mai atent cu astfel de chestii... daca te ntelege bine, daca nu inseamna k nu te merita

| BoAfan a răspuns:

Pai nu il mai baga asa tare in seama asa cum faceai, lasa-l sa te mai bage si el in seama sau fa'l un pic gelos big grin

| mona01 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...Mai bine retinel putin la scoala si intreaba-l daca a patit ceva sau vorbiti despre problema voastra.Si daca nu iti va mai da nici un mesaj sau nu va mai vorbi cu tine timp de o saptamana mai bine il lasi in pace ca poate are pe altcineva. FUNDA?