| Zapacithaaa a întrebat:

Buna TPUlove struck Deci pentru cititori:Imi place de un baiat cu un an mai mare ca mine(15)si lui de mine... dar problema e ca eu nu vreau sa ma bag cu el.sunt mai rusinoasa de fel, la fel si el din cate am auzit si nu stiu ce sa fac iar grupul lui de prieteni nu prea imi placethinking Chiar nu stiu ce sa facsad Va rog ajutati`ma:*Vreau sfaturi de la persoane cu experienta:*Multumesc mult:*

Răspuns Câştigător
| DeeaBlondiii a răspuns:

Bagate ma cu ellaughing.Nu rata ocazia asta, dupa aia o sa iti para rauwinking.Da ce legatura au prietenii lui? Ti-am mai zis bagate cu elwinking. Fundabatting eyelashes?laughing))))))

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Asteapta sa vezi ce intentii are,sa faca el primul pas si vezi cum merge.
Nu vei fi cu prietenii lui ci cu el,nu te obliga nimeni sa iti petreci si cu ei timpul impreuna cu el.
Important e ce va face el, va face vreo miscare sau nu!
Deci, asteapta.
Succes!

| Zapacithaaa explică:

Greece tu mereu mi-ai dat raspunsuri bune.dar el m-a intrebat daca vreau s fiu cu el si eu nu am stiut ce sa ii raspund.el deja a facut acel pas.dar nu pare prea convingator pentru minesad