| anonim_4396 a întrebat:

O mik problema! plz hallp TPUlove struck sunt cu un baiat de 1 saptamana.si nu-l mai plac. el zice ca tine la mine. da e mai mare ca mine cu 3 ani. ajutati-ma:Xva rog.cum sa-i spun sa nul ranesc? aa...si acum un baiat de care imi place mult ma place sil plac:Xsi neam combinat:*simt ca va mergesaddar am 2cryingsi vreau sa renunt la primulcryingcum sa-i spun? ajutati-ma va rog fundita

2 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Varianta ce mai corecta este sa spui adevarul. Apoi ar mai fi ceva : sa incepi sa te maturizezi!
Bafta!

| Alex4LighT a răspuns:

Sa inteleg, tie iti place de un baiat la inceput dp 1-2 saptamani gata? Si mai erai si impreuna cu el? Doamne...