| Bombonik09 a întrebat:

Buna TPU:*; x... Vreau sa ma ajutatii, nu stiu ce sa fac.DECII:..Este un baiat pe care il plac si am aflat de la sora lui ca si el ma place..Nu as vrea sa afle prietenii luii si cum sa fac sa fiu singura cu el ca sa ii spun ceea ce simt pentru el..Prietenii lui sunt peste tot cu eii. Astept raspunsurii..Multumesc!; x; x:*:*

1 răspuns:
| irinushu a răspuns:

Sa vorbiti la telefon, pe mess, puteti sa stabiliti o intalnire numai voi doi. El poate sa afle foarte usor numarul taude la sora luiwinking