| anonim_4396 a întrebat:

Heyy. imi place de un baiat ( am si nr luii ) i bine daca i zic ca il placwinking

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

In caz ca nu te place nu stai sa plangi dupa el si pur si simplu il uiti, o sa gasesti pe altcineva indiferent daca acum ti se pare imposibil.

6 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Daca arata semne de interes fata de tine, da.

| anonim_4396 explică (pentru OOOLEOOO):

Nu prea arata

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Este foarte bine daca ii vei spune ce simti, acest lucru ar fi adaugat la calitatile tale(faptul ca nu tie frica sa spui ce simti).
O seara buna!

| anonim_4396 explică (pentru Anonima264):

Poi daca el nu ma place?

| anonim_4396 explică (pentru Anonima264):

Asta dawinking

| Anonima264 a răspuns (pentru anonim_4396):

In caz ca nu te place nu stai sa plangi dupa el si pur si simplu il uiti, o sa gasesti pe altcineva indiferent daca acum ti se pare imposibil.

| conect a răspuns:

Da este bine daca sai zicica il placi