| OnlyTheScript a întrebat:

e urgent! va rog sa ma ajutati!
deci: eu sunt clasa a 7-a acum si m-am transferat la alta scoala. si ieri un baiat de acolo cu care ma inteleg eu bine (Dani) i-a zis ca ma place si eu i-am zis la fel ca il plac. azi m-a etichetat pe facebook intr-o stare cu :"te iubesc", dar eu nu vreau sa afle tot poporul ca suntem impreuna si nici nu vreau sa fiu etichetata in nici o stare, nu sunt genul asta de fata care sa se laude plus ca nu vreau sa afle parintii mei ca sunt impreuna cu el pentru ca am mai fost cu un baiat odata si mama crede ca din cauza lui am vrut sa ma transfer, dar nu e adevara si apoi ea a zis sa nu ma mai vada cu prietenii pana la 16 ani. inteleg ca sunt doar o fetita, dar eu chiar simt ca il plac. Din cauza asta i-am trimis pesaj lui Dani cam asa: "uite..iti zic cv bn....nuv reau sa afle tot poporul ca ne placem reciproc bine? ca dupa se afla in sc si toti incep "oooooooo dani si Diana" crede-ma ca stiu cum e O_o. data trecuta cand au aflat nu s-au lasat pana nu au aflat si toti profesorii si apoi au auzit parinitii si nu mai continui laughingam sters etichetarea cu mine, te rog nu mai posta stari in care sa ma etichetezi bine? sper ca intelegi.nu sunt genul de fata sa vrea sa afle toata lumea ca e cu cineva...te iubesc mult dar nu vreau sa fiu etichetata in nicio stare sau sa afle tot poporul.", eu stiu ca este un baiat inteligent si sper ca o sa ma inteleaga, dar ma tem ca poate s-a suparat si crede ca nu vreau sa fiu vazuta cu el sau sa fiu luata la misto casunt cu el. nu e adevarat eu nu sunt asa. va rog, baieti, daca ati citit intrebarea asta sa imi spunetiparerea voastra, eu nu vreau sa se supere pe minesad

6 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

I-ai spus să şteargă eticheta aia tâmpită? Dacă nu, spune-i. Că s-ar putea să te faci de râs. Cine ştie ce emolău cu cucui în tâmplă ţi-ai tras.

| OnlyTheScript explică (pentru Crucified):

Am sters eu eticheta

| Crucified a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Ai şters-o în scurt timp sau după 3 săptămâni?

| Crucified a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Apropo faină poza ta cu pisica aia în prosoape.

| OnlyTheScript explică (pentru Crucified):

Multumesc, a si nu azi m-a etichetat si tot azi am sters etichetarea, dar ideea e ca a vazut etichetarea un coleg de clasa si e clar ca o sa zica la toata lumea sad

| OnlyTheScript explică (pentru Crucified):

Gata,mi-a raspuns la mesaj si m-a inteles, staim eu ca e baiat inteligent happy