| anonim_4396 a întrebat:

Buna Tpuu` puppy dog eyes. Am prieten de 11 luni >:". Avem totusi o relatie la distanta, eu in Constanta el in Bacau happy. Ne vedem cam odata pe luna sad. Ne intelegem foarte bine si am foarte multa incredere in el. Pe 25 Iulie face 18 ani. Si ma duc pentru cateva saptamani la el. Imi puteti sugera niste cadouri frumoase?:-s Multumesc

3 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Parfum, cravata, curea, ceas, portofel, un tricou, o camasa happy

| Azµre a răspuns:

Ceva din suflet și să îi amintescă de tine, ceva simplu, ceva ce numai tu știi că el apreciază, ceva simbolic. Părerea mea? fă-i tu o felicitare, o poză cu voi doi în ramă un mesaj atașat și gata! Ar fi cel mai special cadou, asta mi-a dat mie prietena mea acu 3 ani și unde mă duc iau poza cu mine și o pun la marginea patulu nu lipsește, îmi aduce aminte de ea și cât de mult o iubesc.

| cristinel87 a răspuns:

Poti incerca sa-i oferi o noapte de vis daca tot te duci la el cateva saptamani.