| alexutza9298 a întrebat:

Cu 2 luni in urma am cunoscut un baiat foarte dragut. Ne-am combinat dupa doar cateva zile si suntem inca impreuna. Problema este ca el sta la tara asa ca nu ne vedem zilnic. Vorbim pe messenger si la telefon odata la 2-3 zile. Ceea ce e mai urat e ca aproape toata luna iulie nu ne-am intalnit pentru ca am fost plecata. El este inca dornic sa ma vada si pare ca ma place. Ce sanse are o astfel de relatie? Multumesc anticipat

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Stai linistita.winkingDaca voi v-a iubiti si daca o sa pastrati mereu legatura, relaia voastra v-a merge foarte binehappyDistanta dintre voi nu o sa va desparta big grin

| Flav a răspuns:

Te-ai combinat la un deal sau un pariu? Daca tu in dragoste folosesti termeni precum ''ne-am combinat'', nu cred ca iubesti cu adevarat. Cum si faptul ca spui de el ca e dornic iar tu nu depui eforturi din ce ai spus.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Daca va doriti amandoi aceasta relatie are sanse mari de reusita. Dar trebuie sa va implicati amandoi. Succes!

daniela
| daniela a răspuns:

Daca voi doi doriti ca aceasta relatie sa tina aveti sanse. Fiecare trebuie sa aiba mare incredere in celalat si gelozia nu are ce cauta intre voi. Atfel totul se va duce de rapa

| cioko19 a răspuns:

Daca va iubiti, orice e posibil!

| MisterKat a răspuns:

Salut! O astfel de relatie are sanse daca va implicati amandoi si exista ceva ce face o legatura intre voi doi, iubirea.

| alexdop21 a răspuns:

Bai in primul rand dupa parerea mea, nu e ok sa te vezi in fiecare zii pentru ca la un momendat o sa te plicitisesti si poate nu e cazul inca sa renunti la el, in fine daca nu e departe de tine ai putea sa va intalniti undeva la distantei intre voi doi

| kitty_8919 a răspuns:

Are toate sansele din lume asta conteaza dozr de voi daca o sa va implicati in relatie.

| alle529 a răspuns:

Daca exista iubire intre voi sigur o sa aveti o relatie foarte frumoasa si reusita, asa ca nu`ti face grijihappy:*

Răspuns utilizator avertizat
| ytzza a răspuns:

Fi linistita daca aveti incredere unul in celalalt ralatia va merge bine, chiar si daca sunteti la distanta.

| caramel_4836 a răspuns:

Buna.In primul rand decizia iti apartine. Tu poti tine cont de sfaturile noastre daca vrei si daca nu.Sa fim realisti si sinceri, macar putin. Daca voi credeti ca va tine daca se iubesc.parerea voastra.Care iubire? Hey, treziti`va! Unde e increderea? De fapt dormiti daca vreti, e viata voastra.Chiar credeti ca totul e roz si ca toata lumea e sincera? Sa iti spun sincer sunt relatii in care partenerii sunt la 3 blocuri distanta.Chiar crezi ca acestia sunt mereu sinceri si ca nu dau gres niciodata? Pai ce sa mai zic de o relatie dintrasta la mare distanta? El poate avea in timpul asta 3 prietene si tu nici sa stii.Care incredere? Poti avea o relatie cu el, dar nu cred ca o sa fie una bazata pe incredere si sinceritate.Ai grija ce alegeri faci.Bye

| caramel_4836 a răspuns:

Buna.In primul rand decizia iti apartine.Tu poti tine cont de sfaturile noastre daca vrei si daca nu.Sa fim realisti si sinceri,macar putin.Daca voi credeti ca va tine daca se iubesc..parerea voastra.Care iubire?Hey, treziti`va!Unde e increderea? Defapt dormiti daca vreti,e viata voastra.Chiar credeti ca totul e roz si ca toata lumea e sincera? Sa iti spun sincer sunt relatii in care partenerii sunt la 3 blocuri distanta.Chiar crezi ca acestia sunt mereu sinceri si ca nu dau gres niciodata?Pai ce sa mai zic de o relatie dintrasta la mare distanta? El poate avea in timpul asta 3 prietene si tu nici sa stii.Care incredere?Poti avea o relatie cu el,dar nu cred ca o sa fie una bazata pe incredere si sinceritate.Ai grija ce alegeri faci.Bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dragoste nu e nimic nu e! nici moarte si nici viata!