| ArsDeUra a întrebat:

Am o relatie la distanta, ne vedem odata la 3 luni. Prietena mea are incredere in mine ca nu o insel dar chiar vreau sa ii dovedesc ca nu fac asta chiar daca are incredere, sa ma simt eu mai bine happy ma puteti ajuta? cum sa fac sa ii dovedesc ca nu o insel!

4 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Si tata a facut armata si nu avea problemele tale, tot cu mama a ramas.O sa zici dar parintii tai nu erau ca astia de pe TPU aici ai mare dreptate. Chestie de incredere reciproca si se iubeau cu adevarat ca tot impreuna ii stiu.

| lesea14 a răspuns:

Nu e neaparat sai dovedesti nimic deoarece daca stii tu ca nu o inseli si ea are incredere in tine inseamna ca te iubeste... daca vei incerca sai dovedesti asta poate fi si mai rau pentru ca ea o sa zica ca nai incredere in spusele ei.(parerea mea )decide deja singur.ce vei face

| ArsDeUra explică (pentru lesea14):

Aici ai dreptate happy eu chiar nu o insel, ea spune ca ma crede, dar simt in vocea ei o mica neincredere cand imi spune ca ma crede ca nu o insel happy si vreau sa ii dovedesc, sa fiu sigur ca ea ma crede.

| lesea14 a răspuns:

Nu-i dovedi nimic lasa totul sa vina de la sine!happy