| anonim_4396 a întrebat:

..treceam azi pe strada..adica eram pe trecerea de pietoni si treceam pe langa un grup de 3-4 baieti..si am auzit: "nu ne place" dar nu stiu daca se refereau la mine sau vorbeau intre ei. totusi daca se refereau la mine ar mai fi zis ceva nu? ca mi se parea ca se uitau la mine cand asteptam sa traversam, dar oricum nu ar fi prima data cand se uita baietii la mine pe strada, si de obicei primesc complimente, dar nah nu stiu..nu am deloc incredere in mine de aia sunt asa suspicioasa

23 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa iti pese de ceea ce cred altii despre tine. Tu esti frumoasa asa cum esti si cine te iubeste o face pentru ceea ce esti tu cu adevarat si NU pentru ceea ce pretinzi a fi.
Increderea in propriile puteri poate fi o problema pe viitor, insa de multe ori asta o dezvolti pe masura ce cresti si te maturizezi.

Nu iti face griji, esti bine asa cum esti.
Be smart, take care and have fun.winking

| swagMeOutBitch a răspuns:

Proasta pamantului

| grab a răspuns:

Anna, sa fie ultima data cand asculti si interpretezi prin completare paranoica fragmente de propozitii care nu iti sunt adresate dupa un salut prealabil.
Asta pentru santatea gandirii tale pe viitor! Ti-o spun din experienta!happy succes!

| AnnaBebitza a răspuns (pentru grab):

Ee da nu m au salutat. vorbeau ei intre ei. poate nici nu despre mine, ca nu am auzit nimic referitor despre mine sau despre o fata..cine stie la ce se refereau

| Xenia16 a răspuns:

De ce ii bagi in seama? Da-i incolo, nu trebuie sa pui suflet la ce zic ei.

| Antyss08 a răspuns:

Nu-ți fă griji pentru asta, ne place să vă tachinăm puțintel.

| elComandantee a răspuns:

Te oftici de faptul că ai pierdut ocazia unui sex în 5. Îţi înţeleg frustrarea.

| AnnaBebitza a răspuns (pentru elComandantee):

Da? ai pierdut multe ocazii de genul asta ca sa interpretezi in asa fel?laughing am pus doar o simpla intrebare ca eram curioasa si poate si mai sensibila la ce zice lumea

| elComandantee a răspuns (pentru AnnaBebitza):

Nu. Dar îţi înţeleg frustrarea pentru că am văzut-o la multe ca tine.

| AnnaBebitza a răspuns (pentru elComandantee):

Ce frustrare? sau dc sa fie frustrate?

| elComandantee a răspuns (pentru AnnaBebitza):

Păi cum, să piardă vaginul tău opurtunitatea de a fi penetrat de 4 penisuri?

| AnnaBebitza a răspuns (pentru elComandantee):

Esti depasit... happy

| elComandantee a răspuns (pentru AnnaBebitza):

Aa da, scuză-mă, nu 4, 5 chiar!

| AnnaBebitza a răspuns (pentru elComandantee):

Esti cam obsedat sexual..nu are asta nici o legatura

| elComandantee a răspuns (pentru AnnaBebitza):

Ştiu că eşti frustrată.
Uite, chiar tu demonstrezi asta!

| AnnaBebitza a răspuns (pentru elComandantee):

Si tu obsedat, ti am mai zis.dar, dovedeste ca esti mai bun si nu te mai pune in gura cu minehappy o seara placuta

| AnnaBebitza a răspuns (pentru elComandantee):

Trebuie sa ai si tu ceva mai bun de facut decat sa-mi dai asemenea raspunspuri, si inca intr-un timp atat de scurthappy daca nu ai, atunci chiar imi pare rau pentru tine, gaseste ti o ocupatie

| MariaFcsb1 a răspuns:

Parerea mea este ca te crezi cam frumoasa si te lauzi singura...straight face Si ce daca se uitau la tine Poate vorbeau despre altceva.straight face

| AnnaBebitza a răspuns (pentru MariaFcsb1):

Pai, in primul rand, stiu ca poate nu vorbeau despre mine, ca daca ar fi vorbit de mine probabil m-as fi prins, mi-as fi dat seama, ca ar mai fi zis ceva, insa eram nesigura si am zis sa cer o parere aici, si 2: eu pot sa ma cred cum vreau atata timp cat ma simt bine, orice fata ar trebui sa se simta frumoasa si sa se ingrijeasca.

| ionutbosukiler a răspuns:

Nu stiai ca lucrurile ieftine atrag multi clienti?

| MariaFcsb1 a răspuns (pentru ionutbosukiler):

Maximmmmmlaughing)))

| ionutbosukiler a răspuns (pentru MariaFcsb1):

laughing))

| AnnaBebitza a răspuns (pentru ionutbosukiler):

Ei..asta o zic doar cei frustratibig grin