| John04 a întrebat:

Buna tuturor,
Am avut o relație sexuală și nu știu dacă mi s-a rupt ața sau nu.

Știți cum îmi pot da seama dacă mi s-a rupt ața sau unde as putea pune o poza și cineva sa îmi spună?
Mulțumesc

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Fii fericit ca nu ti s-a rupt ata. Penisul a carui ata se rupe in urma unui contact sexual, este un penis bolnav.

| MValentin a răspuns:

Shorturl.at/fwALM
Iti tragi preputul de pe capul penisului si il ridici cat sa ii vezi partea de jos apoi acolo va trebuj sa ai o piele ce tine capul usor,, sudat,, de trunchiul lui ca in poza de mai sus

| MValentin a răspuns (pentru MValentin):

Daca nu merge linkul de mai sus uite aici
https://doareu.com/wp-content/uploads/2014/05/penis_2.gif

| John04 explică (pentru MValentin):

Mulțumesc mult! Respect!

| John04 explică (pentru MValentin):

O poza unde as putea pune, pentru a fi sigur ca mi s-a rupt sau nu ața.
Mulțumesc

| NotNamed a răspuns (pentru John04):

Https://prnt.sc/ dai pe "browse image" si dupa ce selectezi poza aștepți putin si copiezi linkul care iti este afisat.