| TotEu1993 a întrebat:

Chiar se poate schimba asa de mult o persoana? Prietena mea acum 4-5 luni chiar nu ma vroia deloc(nu stiu de ce mai eram impreuna, ca ea se gandea la fostul, eu am sperat ca o sa se schimbe ceva ). Tot ne certam si ne impacam(ca insistam eu.asta insemnand ca accepta sa se impace doar mai scapa de mine sa nu mai insist atatabig grin ). Acum 3 saptamani ne.am impacat din nou.Relatia merge super bine acum, la inceput ea mi. a spus ca acum si. a dat seama ce simte pentru mine(dupa ce nu mai am vrut eu sa aud dea, deloc dupa o cearta). Aolo ce sa spun ca este super indragostita acum, iubi in sus iubi in joc numai asa ma tine:X:X:X acum stiu si parintii ei ca suntem impreuna(mama ei este super incantata de mine, poate mai mult decat ea, de fiecare data intreaba de mine).
Azi ne-am vazut in oras(am luat vacanta doar si nu ne mai putem vedea in fiecare zi, acum doar 1 data pe saptamana, ea ajunge cam greu la oras.cauza trenul) dar este bine si asa. Totul a fost perfect.Acum seara mi-a spus ca ai este dor de mine :S.Numai ce ne vazusem, cica mai tot timpul se gandeste la mine etc.
Chiar se poate schimba asa de mult?

La inceput nu stia cum sa scape de mine, nu ma suporta(ea a recunoscut, mi. a zis singura) iar acum ma iubeste foarte mult.
Astept raspunsuri sincere. cel mai credul raspuns primeste FUNDA!
Eu 18 ea 17(in august)

5 răspunsuri:
| Absent a răspuns:

Poate a avut si ea niste probleme.cine stie.:( Nu de fiecare data poti fi vesel, raspunsurile care le vrei tu le gasesti aici : http://familie-relatii.acasa.ro/......13011.html

| Licuricitrist a răspuns:

Buna.Eu sunt fata si sincera nu prea stiu ce sa zic dar am doua optiuni
1.ori chiar s-a schimbat si chiar te iubeste(desi nu prea cred la felul cum se comporta)
2.ori joaca teatru ca sa te enerveze si sa scape de tine mult mai usor.
Daca vrei sa afli daca te iubeste atunci fai un test afla cat mai multe despre vechiul ei iubit,incearca sa te dai drep el (la telefon, pe mess, pe facebook)sper ca te-am ajutat

| sufletratacit a răspuns:

Unii nu stiu sa aprecieze o persoana numai cand e pe punctul de a o pierde. Poate atunci si-a dat seama prietena ta ca te iubeste pe tine si nu pe fostul

| BBEgirl a răspuns:

Poate ca fostul la care se gandea sau la care se gandea un pic mai mult i-a spus ceva gen cum ti-a spus si ea tie ca nu te vrea si probabil ca s-a gandit ca daca el nu o vrea te are pe tine si poate d-asta s-a si schimbat asa mult.

| dany023 a răspuns:

Salut.eu iti spun punctu meu de vedere,tachineazo,te suna respingei(dar pana la urma raspunzi)va intalniti, intarzie unpic(cand apari fi relaxat, tu conduci)cearto(cand trebuie)etc.dar cu simtu raspunderii si finete.da rezultate. daca iti accepta inseamna ca are ceva pentru tine.dar sa nu te obisnuiesti asahappy