| MestecGuma a întrebat:

Buna tuturor happy
Am o mare problema. nu stiu ce sa mai fac sad deci am un prieten 9 iubit) de fapt sa zic am avut. si totul a inceput bine. pana cand intr-un timp eu n-am mai putut sa ma vad cu el am avut niste probleme cu parintii si nu ca s-a suparat adica nu ma injurat sau altceva. doar era trist si si-a gasit pe altcineva desi pe mine tot ma iubea In timp ce era cu ea se gandea la mine eu i-am spus ca fata aia e o c... nu ma crezut pana intr-o zi cand a vazut ca la inselat chiar el a incercat`o
Asa dupa eu in timpu asta am decis sa-l astept totul a fost fff greu pentru. mine am plans in fiecare seara si intr-o zi ne-am impacat mi-a recunoscut ca pe mine m-a iubit dintotdeauna apoi dupa un timp iar n-am mai putut adica 1 sap numai m-am vazut cu el aaaa am uitat tin sa mentionez ca e cam mare decat mine cu putin dar nu depaseste 10 ani happy asa deci nu ne-am vazut 1 saptamana si apoi am intrat e mess si am aflat de la o fata ca si-a gasit o fata cand l-am intrebat a negat apoi l-am mai intrebat si a zis ca exista o fata n-am stiut ce sa fac m-am panicat ( asta pana sa imi zica L de existenta acelei fete ) i-am zis ca mai bine numai ne-am vedea si el a zis cred ca ar fi mai bine. si de-atunci adica de ieri. plaannns si maine e si ziua mea. ieri a fost a lui:9 ce sa fac? sa il astept ca data trecuta? sau ce sa fac il iubesc mult si sunt sigura cca si el
funda

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Bună.

Dacă el ţi-a zis că ar fi mai bine să nu vă mai vedeţi, probabil că a zis la nervi, ştii că la nervi zici vrute şi nevrute. Eu zic să îl aştepţi, te iubeşte sigur chiar dacă este cu acea fată.
Aşteaptă-l şi crede că într-o zi(cât de curând) va fi iarăşi al tău.
Ai grijă de tine, te rog.şi numai plânge pentru că îţi faci rău ţie ca persoană, fă-ţi un ceai şi uităte la TV, dar numai plânge pentru că nu îţi faci bine deloc.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : d3l3t3r98

2 răspunsuri:
| alexxxu a răspuns:

Baiatu ala e un bulangiuoh go ondar ca toti baietii care tin la o fata o sa se intoarca ca niste catelusihappy

| WhisperSsS a răspuns:

Alohaa!
Tu ce crezi? Crezi ca se va intoarce la tine din nou? Hai sa zicem ca este asa. Bine, se intoarce. Tu ai de gand sa-l ierti dupa tot ce ti-a facut?!
Eu stiam ca unei persoane care greseste i se mai acorda doar 1 sansa in plus, hai poate doua... Dar daca mereu ii acorzi cate o sansa nu ajungi nicaieri. Gandeste`te bine dar dupa ce trece ziua ta! Relaxeaza`te si distreaza`te ca nu se stinge soarele daca nu il mai vezi o saptamana sau daca nu mai vorbesti cu el.
Lacrimile tale nu deovedesc altceva decat faptul ca tie chiar iti pasa si sincer daca se mai intoarce la tine odata si pleaca iar nu merita efortul! Daca te`ar iubii cu adevarat crede`ma nu te`ar face sa versi nicio lacrima.
Uite. Macar zilele acestea incerca sa nu te mai gandesti la aceasta situatie. Dupa stai in pat sau intr-un loc care iti place tie si pune totul in balanta.

Sper sa iei decizia corecta. Fericirea ta sta doar in mainile tale. Ai multa grija de tine! :*