| roxystomp a întrebat:

Buna tuturor. Am o mica dilema. Cam de vreo 2 zile un baiat de care imi place si care de obicei ma ignora de obicei, a inceput sa ma bage in seama mai mult ca de obicei. Vorbeste cu mine glumeste cu mine, cand plec din clasa si el sta la usa se uita dupa mine si cum e el mai magar de felul sau mai nou imi baga pixurile(lui) in sutienwaiting Ce sa cred? Poate a inceput sa ma placa? Sau doar vrea ca eu sa am sperante ca apoi sa-mi tranteasca un "te urasc" in fata?

3 răspunsuri:
| Fizy93 a răspuns:

Depinde varsta laughing Daca e mai mare de 16 ani e posibil sa urmareasca ceva, doar posibil. Trebuie sa afli fara sa pui suflet, poate el nu tine la tine doar te-ar duce "o tura" (daca ma intelegi) laughing

| angel_2962 a răspuns:

Cam de vreo 2 zile un baiat de care imi place si care de obicei, de obicei, de obiceu de N-ori laughing

| Cata97c a răspuns:

Ori ii place de tine ori ii place "abdomenu" tau eu zic sa il intrebi!