| Anonim24244242 a întrebat:

Va salut. Doar răspunsuri legate de intrebare. A încercat cineva pastile mărire penis si cantitate sperma? Ce rezultate ati avut? După cat timp? Strict pastile naturale.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti un alt fraier care crede tot ce vede si aude de la altii.
Nu exista pastile, unguente sau alte porcarii care maresc penisul. Asta se face doar chirurgical. Adica prin operatie.

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare sincer rau sa te dezamagesc, adr nu exista pastile, tratamente, creme sau descanteze care sa-ti mareasca penisul.
Penisul creste hormonal pana la varsta de 16 ani.
Bineinteles ca-i influentat de mostenirea genetica de la tatal tau.
Unica solutie reala de marire a penisului este operatia chirurgicaal, unde se poate marii cu 2-3 cm, dar sansele de reusita sunt de doar 50%, cu sanse de a ramane impotent pe viata, daca operatia nu reuseste.

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspuns strict concret si corect : NU exista nicio asemenea pastila MINUNE care sa aiba efecte atat de MIRACULOASE.

| Donsavas a răspuns:

Nu exista asa ceva. Penisul crește doar cu terapie hormonala si doar la cei care au deficiență de hormoni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inafara de operație nu exista nimic care sa mărească penisul dacă ar fi fost sa fie asa toți bărbații ar fi avut-o ca unu din filmele xxx.
https://m.youtube.com/watch?v=iRapxpd7c4k
Și operația are proprile ei riscuri

| Mariarobertina300000000 a răspuns:

Nu prea sunt lucruri care ar putea sa il mareasca! sunt doar pierdere de bani!

| ConcursOnline a răspuns:

Am incercat titan gel am primit 8 cm in 8 zile si imi dau drumul suficient cat sa umplu o sticla de 0.5.