| love4u_2128 a întrebat:

Buna tuturor am si eu o intrebare, astazi am facut sex dupa 5 luni si dupa cateva ore a inceput sa ma doara burta. oare de ce? astept un raspuns va rog:*:*:

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca e mai greu sa te exciti dupa o pauza si partenerul tau a fost prea nerabdator si nu a avut grija de tine. Asta a dus la o trauma a organelor genitale interne (in special a colului uterin). Ar trebui sa se treaca in 36-48 de ore. Daca nu trece, du-te la ginecolog.

| YoungHomie a răspuns:

Poate trebuia sa-ti vina menstruatialaughing

| Andrada_5314 a răspuns:

Buna! doar tu stii daca iubitul tau a folosit prezervativul, dar cred ca esti paranoica durerile de burta incep dupa 1 luna scuze pentru paranoica dar nu gasesc alt cuvant poate panicoasabig grin fundita?