| andra24 a întrebat:

Buna tuturor.Am si eu o nelamurire.Am fost certata timp de 2 luni de zile cu prietenul meu.In astea 2 luni nu ne-am mai vorbit nimic. Dupa 2 luni m-am trezit cu el aseara la mine acasa. A venit cu motivul ca eu nu i-as fii raspuns la un mesaj de felicitari de craiun.In schimb eu i-am raspuns.Stiam ca e o scuza banala si ca a venit sa ma vada probabil.In fine m-am bucurat tare mult de vizita lui.Am stat la povesti 2 ore pe urma a dormit la mine si am facut dragoste toata noaptea.Problema e ca dupa ce am facut dragoste n-eam pus la dormit dar l-am simtit cam rece in privinta mea.Adica nu mai era ca altadata.Imbratisari,sarutari si vorbe frumoase. Din contra era foarte rece. Dimineata de obicei cand pleca ma saruta acum nu a mai fost asa ci a fost doar un salut rece si atat.Azi da l-am auzit mi-a trimis un mesaj dar si acela rece cum ca merge la lucru si un simplu pa. I-am raspuns dar el nu a mai raspuns.Nu stiu il simt foarte rece.Imi fac o groaza de ganduri pe privinta asta pentru ca eu inca mai tin la el.Intrebarile mele sunt.Mai tine la mine? De ce ma trateaza asa de indiferent? Mai am vreo sansa cu el sau ceea ce s-a intamplat asta noapte a fost doar o simpla avenutra pentru el? Voi ce parere aveti? Multumesc de sfaturi. Dau funditawinking Kisss

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Nu este bine ce ai facut. Daca a venit aseara la tine ce? Nu trebuia sa te lasi impresionata si sa pui botul la nimic. Si nu trebuia sa te culci cu el. Daca te lasi asa usor nu va mai fi interesat de tine, de persoana ta, ci numai de acea "dragoste". Nu mai face prostia asta, nu te lasa dusa de val. Daca tu spui ca el nu mai este la fel, este mai rece, de ce nu vorbesti cu el? Tu faci tot posibilul sa fie totul bine, esti in stare sa ii oferi tot si el? El nimic. Fa-l sa inteleaga ca esti diferita de celelalte fete cu care a mai fost el, nu esti doar o aventura! Daca vrea aventuri sa se duca la altele nu la tine. Nu iti mai calca pe orgoliu. Trebuie sa ai orgoliu atunci cand e cazul si mai ales demnitate! Bafta multa! si baga la cap ce ti-am spus ca sunt fata ca si tine si am trecut si eu prin multe!:* Eu nu te cunosc, nici tu pe mine, tocmai din cauza asta eu ti-am spus ce cred eu si ce este bine din punctul meu de vedere, nu ce ai vrea tu sa auzi! Ai grija si se spune ca in viata trebuie sa iti asculti inima, dar nu strica daca ne mai folosim si capul!:*

5 răspunsuri:
| andra24 explică:

Mersi mult LalaloveAlex.Stiu ca am gresit dar poate voi putea remedia pe parcurs. Ceva sfaturi imi poti da te rog? Gen cum sa ma comport cu el la o eventuala urmatoare intalinire? Pup

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru andra24):

Nu ar trebui sa mai existe o urmatoare intalnire dupa ce ti-a facut.Dar stiu ca e greu sa ii rezisti tocmai pentru ca il iubesti si vor mai exista inalniri cu siguranta.Nu te mai lasa dusa de val pentru nimic in lume. Pana nu il vezi pe el ca se schimba, nu mai face nimic pentru el sau cu el.Da, sunt placute momentele in care faceti dragoste dar daca iti face la fel? Tu cu ce te alegi pana la urma? La o urmatoare intalnire pastreaza distanta, asta il va scoate din sarite. Trebuie sa il faci cumva sa vada ca te-ai schimbat si ca nu va obtine nimic fara ceva in schimb si ma refer la comportamentul lui fata de tine. Vorbiti, uitati-va la filme si cam atat. Arata-i ca poti sa fi si tu rece, asa va simti si el ce simti tu. pupici

| andra24 explică (pentru LaLaLaLoveAlex):

Mersi esti o scumpika...te pupwinking

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru andra24):

Cu placere Andra, te cheama ca pe mine! Iti urez bafta multa si ai grija!:*

| cotcodac4 a răspuns:

Tipic barbatesc.ne cocolosim pe langa voi fetele, chiar daca am terminat relatia, doar ca sa facem o partida.noi barbatii vrem ce nu putem avea usor