| emi2909 a întrebat:

Buna tuturor happy Am si eu o nelamurire: ultima mea zi de menstruatie a fost in data de 17 iulie, iar azi (24 iulie) am observat ca mi-a curs un fel de secretie maro inchis pe chilot... Are cineva idee ce ar putea fi? FUNDA pentru cel mai bun raspuns! big grin

9 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Iei anticonceptionale? daca nu... vezi sa nu ai vreo infectie.

| AndyLavy a răspuns:

Posibil esti la ovulatie, si te-ai "curatat" mai bine acum. daca ai avut contact sexual posibil sa fie vreo secretie in urma unei sarcini, sau pur si simplu ai vreo infectie. depinde de abundenta acelei secretii. daca persista si zilele urmatoare consulta un medic, sau vorbeste cu mama ta despre asta.

| AndyLavy a răspuns:

SI daca nu vrei sa vorbesti cu mama ta, sau sa te duci la medic, atunci mergi la farmacista, si spune-i despre ce este problema, cu siguranta te va ajuta, si iti va spune despre ce este vorba.

| emi2909 explică (pentru AndyLavy):

Nici nu se pune problema de sarcina, iar contact sexual am avut, dar protejat si am avut 2 menstruatii dupa asta happy

| AndyLavy a răspuns:

Atunci posibil sa ai vreo infectie. cel mai bine consulta un medic, nimeni de aici nu iti poate da un raspuns exact.

| emi2909 explică (pentru AndyLavy):

Nu prea le am eu cu doctorii... Nu as putea lua niste medicamente de la farmacie sau ceva de genu' fara prescriptie medicala?

| AndyLavy a răspuns (pentru emi2909):

In cazuri de genu, nu prea. poate nu este nimic grav, si trece.Sau cum am mai spus, mergi la farmafie si intreaba acolo.