| gybysin a întrebat:

Am si eu o problema si poate cineva ma va ajuta cu un sfat. Va voi prezenta ultimele mele relatii intime cu iubita mea.In prima partida de dragoste, primul numar a fost de aprox 7 min (penetrare).A doua partida, primul numar a fost de aprox 20 de min, iar cel de-al treilea a fost un esec, a durat nici 10 penetrari, iar urmatoarele numere la fel.La acest ultim numar chiar am devenit frustrat si nervos de ceea ce s-a intamplat,iar erectia cu greu mi-am stapanit-o, iar cand era ok si cand incepea penetrarea ejaculam. Tind sa cred ca sufar de ejaculare precoce.Am 19 ani,iar de curand cu actuala mea prietena am inceput sa avem si relatii intime, ea pana acum era virgina.Ce pot sa fac? E un motiv de speriat? Pot face ceva in legatura cu asta? Atat de tare m-am frustrat la ultima partida, incat imi este frica de urmatoare.Va multumesc si sper sa ma ajutati

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ceasul meu ar insemna 3 ore.Ioi,folosesti o gonflabila?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o analiza a priori, insa tot mai cred ca folosesti o gonflabila.

| gybysin explică:

Imi cer mii de scuze la adresa dumneavoastra, dar am uitat sa precisez, ca aceste 3 partide sunt ultimele dintr-o saptamana, nu am avut 3 partide in aceeasi zi.Va multumesc si imi cer scuze!