| tiktok25 a întrebat:

I-am spus ca nu mai vreau sa fiu cu el pentru ca prietenele mele mi-au spus ca el ma foloseste ca sa o faca pe o fata geloasa si ca ii trimite sms-uri. I-am trimis si eu mesaj ca nu mai vreau. Apoi mi-a trimis mesaje ca nu e adevarat, sa cred uin el, sa ne intalnim. El spunea sa ma duc la scoala. Am vrut dar am renuntat. I-am spus ca daca vrea sa ma vada sa vina el la mine. Chestia asta se intampla la 3.40, azi si apoi nu am mai primit nii un mesaj. CE credeti. Ma iubeste.Am reactionat bine?

6 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Deci e pur si simplu superb catelul asta de la avatarul tau!

| believe a răspuns:

De reactionat-ai facut bine, acum daca te va suna inseamna ca n-a gresit, daca nu va face nimic-uita-l

| :X:X a răspuns:

Dahappy bvo

| dany_7259 a răspuns:

Pai da ai facut bine ca i-ai zis si nu ai lasat asa! Nu intotdeuna trebuie sa ai incredere deplina in baietii! Si poate si prietenele tale au dreptate ca doar nu cred ca voiau ele sa te desparta de el! Acum ramane la alegere ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun raspuns rolling on the floor

| paula_2063 a răspuns:

Da ai reactionat nu bine foarte bine