| maria300040005000 a întrebat:

Buna tuturor amsi eu o intrebare : prietena mea a facut sex cu un baiat de 19 ani si ea are doar 12 ani dar a facut sex protejat credeti ca va ramane insarcinata? Stiu e mica si nebuna rau dar mi-e teama sa nu ramana insarcinata pentru ca o sa fie batuta mar de taicasu

Răspuns Câştigător
| CryChristiAN a răspuns:

1. Stai calma. Nu are de ce sa ramana ingrijorata.
2.Trebuie neparat sa-i spui tatalui ei pentru ca asa ceva se numeste pedofilie.
3. Eu am 15 ani si am si eu ganduri d'astea, dar crede-ma ca pot sa m-abtin.
4. Nu doar ca a facut o greseala, dar a si savarsit un mare pacat inainte Domnului Dumnezeu, caci sexul in afara casatoriei se cheama curvie.
5. Spune-le parintilor tai sa vorbeasca cu parintii fetei si sa nu rezolve problema pe calea violentei, caci de asta se tem copiii sa vorbeasca cu parintii lor.Indicat ar fi sa se ia masuri in aceste probleme.
7. Acest individ de 19 ani este un marsav, violator, ipocrit si uracios ( daca era frumos, si nu ma refer la aspect fizic) nu savarsea o asemenea fata.
8. Fetita nu trebuie batuta, caci de vina sunt parintii ca nu au vorbit cu ea si trateaza copiii in alt fel de relatie decat parinte-copil.
9.Sunt uimit de cate pacate care mai de care mai grave se gasesc in acest veac.
10. Sa nu judecam caci nu suntem in masura. Faca-se voia Domnului.

| maria300040005000 explică (pentru CryChristiAN):

Problema e ca nu vor sa se desparta unul de altu si au mai avut relatii seuale acu o saptamana si dupa aia am aflat sunt mai mare ca ea dar taicasu e un om foarte rau nici nu imi pot imagina ce ii va face daca afla deci nu pot sa ii spun pentru ca o sa stric si prietenia cu ea si baiatul ala o sa ajunga la inchisoare deci nu vreau sa am probleme.Mersi pentru raspuns

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La 12 ani a făcut sex? Vai ce educație are!
Întâi ar trebui bătut "taicasu" că o lasă de capul ei, și apoi tu că faci corupere de minori.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Poate ca merita o bataie sora cu moartea de la taica so, auzi acolo ii arde de sex la 12 ani si daca s a protejat nu cred ca a ramas insarcinta

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa ramana insarcinata, o sa ia bataie de la taica su si o sa cresca si copilul singura pentru ca ala o sa faca inchisoare

| Dariusuu a răspuns:

E uimitor cat de mare e prostia. Biata fata, la 12 ani ar trebui sa coloreze, nu sa faca sex.

| CryChristiAN a răspuns (pentru Dariusuu):

Enstein a vrut sa demonstreze daca Universul este infinit, dar se observa ca si prostia ar putea fi infinita.

| akka4 a răspuns:

Frate, nu ii inteleg pe pedofilii astia... ce familia lui o fi vazut el la un copil de 12 ani? Ar trebui bagat la racoare 15-20 de ani sa isi mai oxigeneze putin creierul ala de pedofil obsedat.
Iar cat despre prietena ta, este o viitoare cu··a. Il inteleg si pe taso; este normal sa fie foarte rau, cu o asa cu··a la usa casei

| Cosmin1I a răspuns:

Insarcinata nu va ramane atat timp cat nu si-a dat drumul in ea.Cat despre situatie.Pastrati distanta fata de acel baiat.Este un caz de pedofilie si se pedepseste Grav cu inchisoarea.

| Nebunatyca69 a răspuns:

La 12 ani sa iti incepi viata sexuala? Vai. Ce parinti are fata aia? O mica curva in devenire happy Si ala de 19 ani nu are cap? Sa se culce cu o minora si de 12 ani :O hai de 16 17 mai ziceam, dar de 12 ani straight face coinacele in ziua de azi straight face oh go on

| BadResonance a răspuns:

Doamne fereste! La 12 ani? Este nebuna? Cum poate sa faca asa ceva? Maritata nemaritata nu ar trebui sa faca asa ceva! Nu este deloc bine! Deloc, deloc, deloc bine!:0:o

| LuckySe7en a răspuns:

Mai bine sa pastrati distanta fata de el.Baiatu` acela inconstient nu`si da seama ca e pedofil? Si ca se pedepseste cu puscaria?

| maria300040005000 explică:

Treaba e ca a facut-o din placere si inca mai sta cu el nici nu vrea sa se desparta unul de altu pentru ca se iubesc doamne nu am mai vazut iubire la 12 ani asa de mare.

| KillShoot a răspuns:

Nu o sa ramana din fericire pentru ea laughing
Dar daca o duce tacsu` la ginocolog si o sa vada ca nu mai este virgina...