| EnglishMan97 a întrebat:

Buna tuturor!
As vrea niste sfaturi,in privinta femeilor,nu stiu cum sa vorbesc cu o fata. Vreau sa imi fac o prietena,dar nu stiu cum sa incep sa vorbesc, nu stiu ce sa ii spun.

Răspuns Câştigător
| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Deci: Buna, ce faci, ce filme iti plac, esti draguta, ce muzica asculti, etc, etc. Sa nu pari disperat. Ceva gen: Vrei sa fii prietena mea? Clar ca o sa credea ca vrei numai "niho niho" si cam atat. Nu este o carte, "cum sa vorbesti cu fetele", vine normal. Daca esti timid, vorbeste pe facebook, sau mess, etc. Si usor, usor, poate vei reusii, nimeni nu se naste invatat! O seara buna!

4 răspunsuri:
| Kalla a răspuns:

Vorbeste cu inima. Fetele pun mare pret pe sinceritate. Daca esti fals o fata va intelege.

| SeeDifference a răspuns:

Eu zic sa incepi cu Buna!
Esti de aceeasi parere?
Bago in seama in pui mei voi vreti sa va zic fiecare cuvant din minunatul vostru dialog?

| ClauA17 a răspuns:

Prima data vorbeste cu ea mai mult doua trei saptamani pana va cunoaste-ti si dupa aia spune-i ca o placi foarte mult, spune-i cuvinte frumoase, fii sincer, dar nu te grabi. las-o vrajita. FUNDA?

| EnglishMan97 explică:

O fata sa imi lase o adresa de contact, daca se poate!