| dyaloveyou a întrebat:

:* Vreau si eu cateva sfaturi pentru prietena mea, ea vrea sa se ingrase si nu stie cum, i-am dat cateva sfaturi dar nu mai stiu ce sa ii spun. Va rog spuneti-mi :* Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IoanaStn1996 a răspuns:

Pai opusul dietei. mese neregulate, calorii multe, sedentaritate.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru IoanaStn1996):

Ce proastă eşti!
Dimpotrivă, ca să te îngraşi, trebuie să ai nişte mese regulate şi o alimentaţie sănătoasă. Plus că trebuie să faci şi sport, ca să se dispună uniform.

2 răspunsuri:
| NaughtyLaLa a răspuns:

Shaormalaughing