| anonim_4396 a întrebat:

Bună all! am o prietena foarte buna cu care as vrea sa fiu cu ea mai mult de atat, intelegeti voi big grin insa nu stiu cum sa incep sa ii spun asta.stiu ca o sa-i spun ce simt bla bla bla dar imi trebuie un start.nujt cum sa incep sa ii spun asta big grin...va rog dati-mi niste idei, sfaturi big grin mersi anticipat. funda :*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu ii spune.Arata-i mai intai. Uita-te la ea mai des, fixeaz-o cu privirea, daca te intreaba ce vrei spune-i simplu ca iti place sa te uiti la ea.Cumpara-i ceva,o ciocolata, o prostioara de la chiosc si spune-i ca te-ai gandit ca poate ar vrea, ca stiai ca-i place.Fii mai amabil si mai dragut cu ea decat de obicei,si,daca vezi ca e impresionata de toate astea, spune-i ca vrei sa-i spui cel mai mare secret al tau, numai ei.Si,gasesti momentul sa fiti singuri si-i spui. Apuca-te sa-ti faci planul.Hai ca nu-i greu, fii destept.Mult noroc!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| aliybella a răspuns:

Glume, gadileli si o sa ajungi intr-un final f aproape de buzele ei, o privesti in ochi si te apropii f incet sa o saruti dar ai grija sa nu strici tot. daca e prietena f buna, ai grija

| Cody_2807 a răspuns:

Daca iti e o prietena foarte buna ar fi mai bine ca inainte sa faci pasul de a o saruta sau de a ii cere prietenia sa afli daca si ea simte ce simti si u

| Bebelushaa_7158 a răspuns:

Paii...ii spui ca iti place de ea si vrei ceva mai mult sau poti lasa ca totul sa vina de la sine ...sa ii dai de inteles ca vrei mai mult, sa o inviti la suc in parc sau ceva de genuwinking