| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor as vrea si eu o parere cunosc o fata de mic in timp m-am indrgostit de ea sincer nu stiu daca e dragoaste simt un fior cand o vad imi bate inima asa tare nu stiu ce sa fac? mi frica sa-i spun ce simt

3 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Da daca inima bate mai repede cand o vezi, inseamna ca chiar iti place de ea, spun asta pentru ca am patit-o si eu. Nu trebuie sa-ti fie frica sa-i spui dar asta in ultima istanta, daca ii spui pe fata ea o sa ramana flatata si atat. Ideea e sa iesi cu ea, sa o cunosti mai bine si sa vezi daca chiar iti place de ea, adica si cum gandeste si cum se comporta, tot si dupa daca chiar ii prostuta ii poti spune direct si sa vezi dupa cum stau lucrurile

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Invata sa scrii intai de toate. Foloseste semne de punctuatie si verifica intrebarea inainte de a apasa "Trimite" sau ce-o scrie pe buton.

indragostit nu indrgostit
dragoste nu dragoaste
simt nu simt

Incultule!

Oricum, esti in friend zone...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Silviu daca nu scriu corect romaneste is incult ma bucur tu esti mare geniu