| rebekadavidoff a întrebat:

Ca toti voi, cei care aveti cont aici, ma confrunt cu o problema, pe care sunt sigura ca nu numai eu o am, ca femeie.In timpul actului sexual am o secretie foarte abundenta, care devine jenanta. Cu iubitul meu vorbesc aproape orice si mi-a spus ca este singura problema pe care o are, la un moment dat nu mai simte nimic, la fel si eu...Am fost la ginecolog mi s-a spus ca este absolut normal, ca nu am nici o solutie...Sunt si eu medic, stiu ca este normala secretia pentru lubrifierea vaginului dar este foarte JENANTA! Are cineva vreo idee ce as putea sa fac, in afara de prosopelul folosit subtil si fara sa intrerup prea mult actul pentru a ma usca? Va multumesc frumos si sper sa-mi fiti de folos! Numai bine!

3 răspunsuri:
| TheCrab a răspuns:

Daca erai medic, nu mai postai aceasta intrebarehappy.

| rebekadavidoff explică (pentru TheCrab):

Nu sunt medic ginecolog... Intrebarea mea nu este de ce am aceasta secretie si cum sa scap de ea din punct de vedere medical...Ma gandeam ca ar putea exista o solutie babeasca sau ceva de genul. Daca nu te intereseaza intrebarea mea si esti aici pentru a critica, nu inteleg de ce mai raspunzi. Oricum iti multumesc

| TheCrab a răspuns (pentru rebekadavidoff):

laughing Orice medic ai fi, ai sti ca ginecologia face parte din programa scolara in cadrul facultatii de medicina. N-ai cum sa nu stii ginecologia daca esti medic. Iar daca intr-adevar esti medic, eu zic sa renunti la profesie pentru ca eu sunt rezident si stiu mai multe decat tine, ceea ce este grav.