| vOdK a întrebat:

Bună tuturor! cine imi poate spune vă rog la ce se foloseste efectul piezoelectric?! dau fundita pentru cele mai concrete si mai multe exemple

7 răspunsuri:
| vOdK explică (pentru AlinaaAli):

Merci pentru raspuns, doar ca nu vreau teorie la greu, imi trebuie sa stiu doar niste obiecte la ce se foloseste acest efect, ca de exemplu bricheta

| AlinaaAli a răspuns (pentru vOdK):

Pai acolo daca citesti scrie si la ce se folosestetongue

| vOdK explică (pentru AlinaaAli):

Sunt aproape 100 de pagini laughing :* oricum merci mult, sau daca ai citit tu, zi-mi te rog big grin

| AlinaaAli a răspuns (pentru vOdK):

Eu nu am cititbig grin
dar incearca sa te uit asa in mare sa vezi daca scrie pe undeva utilizari sau ceva!
trebuie sa fie

| vOdK explică (pentru AlinaaAli):

Ok :* merci

| AlinaaAli a răspuns (pentru vOdK):

Npc!