| Fuck Googăl. Ask me! a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| mihaela_5389 a răspuns:

Poi l-am pupat pe buze si dupa, l-am luat in brate! ca eram rusinoasarolling on the floor))))Doamne, cand imi aduc aminte, sa iti arat niste poze, razi Doamnerolling on the floor)))stateam cu spatele, copchila nebunarolling on the floor)))))! te pupiq:*!

23 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Afost super delicias si cand ne-am sarutat era ca si cum am fi fost singurile persoane de pe lume superlove struck kiss

| OanaG a răspuns:

Duulce si fortat laughing[mai bine zis pe nepregatite] smug :X

| Just a kid a răspuns:

Neasteptat frumos; x si.fix d ziua mea parcahee heebig grin

| NinaY a răspuns:

Superb! asa senzual si, nu stiu, lung... day dreaming si acum cand imi amintesc, parca imi vine sa sarut pe cineva.cred ca imi voi suna iubitul laughing

| Jeremy1 a răspuns:

Inca nu l-am avut :l

| lilstar a răspuns:

rolling on the floor doamne eram sub influenta bauturilor alcoolicerolling on the floor am ramas singuri vreo 15 min si ne-am tot sarutatlaughing faza e ca era o pers pentru care nu simteam nimic dar s-a intamplatlaughing si mai raulaughing e un var de-al meulaughing

| ● Ďعw a răspuns:

Paibatting eyelashes nu stiu ciudathlaughingca nu ma simteam f atrasa de cel de langa de langa minehappy

| nury a răspuns:

Mmmmm a fost yaaamyy, delicios!big grin dupa ne luase cu ameteli pe ambii xD

| PuFuleTz_5685 a răspuns:

Ma simteam in al noualea cer, a fost un pic pe neasteptate si poate n-a fost intr-un loc romantic cu luminari ca in filme insa a fost superb si ffffffoarte dulce.Cred ca cel mai important este ca primul caruia i-am daruit sarutul a fost iubitul meu pe care il iubesc cel mai mult pe lumea asta.

| kukubau a răspuns:

... Aveam buzele crapate oleac si tipa.stai sa te dau cu strugurel. de pe buzele mele laughing ...asta da terapie

| DraIneR a răspuns:

Nu s-a intamplat inca rolling on the floor

| Sheridanx a răspuns:

Nu asa cum ma asteptam.Nu prea mi-a placut desi eram incredibil de indragostita de tip.Cred ca a fost din cauza ca nu aveam idee ce sa faclaughing. Locul a fost chiar ok.langa un lac.la apusul soarelui, dar momentul a fost.aiurea.
L-am sarutat din nou pe tip dupa vreo 2 ani si. mi-a placutbig grin.

| Frrramboise a răspuns:

A fost... delicios! pentru ca am fost sarutata de baiatul pe care il iubesc fff mult.Si m-am inrosit pana in varful urechilor pentru ca m-a luat prin surprindere.laughingNu cred ca ar fi fost la fel de fain daca nu mi-ar fi placut atat de mult baiatul cu care m-am sarutat atunci, dar acum nu mi se mai pare cine-stie-ce!tongue

Răspuns utilizator avertizat
| KimY a răspuns:

Nu s-a intamplat inca laughing
Sunt fetita cuminte! o:-)

| vyvyana a răspuns:

A fost ...romantic.Depinde cu cine te saruti pentru prima oara, daca te saruti cu persoana de care esti indragostit/a simti fluturasi in burtica.(eu asa am simtit :d)

| BingBang :D a răspuns:

A fost super, desi, am fost provocata, cu unul de care aveam doar o parere buna. Pot spune ca ADEVARATUL sarut nu l-am primit...
big grin deci, inca astept de la... el:X:Xlove struck

| mih1990 a răspuns:

De neuitatday dreaming
si acum imi aduc aminte:Xsimt fluturasi de cate ori imi amintesc:Xnu o sa uit niciodata.pentru ca il iubesc si acum:Xbaiatul meu:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa intimplat cind tocmai a inceput o ploaie rece si marunta de vara, un sarut dulce si lung...incercati si voi cind ploua e suuuper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data cand m-am sarutat cu el a fost intr-o seara de sept era totusi rece afara eram doar noi doi in masina ma luase de la meditatii de la matematica si povesteam cu el si deodata vad ca se apropie de mine si ma saruta pe barbie pe nepregetite ma luase si eu m-am uitat la el si m-am apropiat de el si ne sarutasem in sfarsit pe buze apoi restul se stie chestia cu limbile
acum suntem de 6 ani impreuna, anul trecut am facut si nunta tot cu singurul barbat din viata mea si dupa un an am ramas si insarcinata
va doresc sucess in dragoste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dulce, si pur laughing crede-ma nu-i chiar asa rau big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a intamplat, imi e teama, nici nu o sa se intample prea curand

| vampire22 a răspuns:

A fost wow! Si acum imi aduc aminte de fieare sentiment care ma inunda.Iesisem de la scoala si m-a condus acasa.Cand am ajuns in parcarea blocului am mai stat un sfert de ora si pur si simplu s-a intamplat.Au inceput sa-mi tremure picioarele si m-am emotionat foarte atre.Am ramas blocata. Apoi toata seara m-am gandit numai la asta.Nici nu am putut dormi.
Pacat ca relatia s-a terminat urat.