| Mélancolie a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut?; x

15 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Pe moment a fost placut, insa acum nu mai sunt in tangente bune cu acel baiat (eu cu el, ca el ar mai fi si acum... ). Era la prima "intalnire" adica nu intalnire, ne-am vazut prima data de cand eram impreuna (1 saptamana) si nu ma asteptam sa se intample, adica mi-am inchipuit, dar nu facea nimic, nici macar nu vorbeam. De fata era si cea mai buna prietena a mea si faceam concurs gen actorie cine reuseste sa planga prima laughing si atunci ne-am sarutat. Primul sarut nu se uita niciodata, insa eu as vrea sa-l uit. Atunci tineam la baiatul ala, dar acum... :-& Mi-ar trebui 3l de apa de gura straight face.

| thereforyou a răspuns:

@Sarucka
rolling on the floor)) hai da-o naibii de treaba, chiar asa a fost?
Cat despre intrebarea asta, se posteaza cam 2 identice pe zi. Este in top intrebari plictisitoare.

| Азбука a răspuns:

Scurt.

| glamour a răspuns:

Ciudat. Nu ma asteptam sa se intample. Nu prea vroiam dar am acceptatlaughing

| Puf a răspuns:

Minunat. Atunci cand primul sarut e de la persoana pe care o iubesti totul e minunat. E un sentiment pe care nici nu il poti explica, sunt prea multe sentimente la un loc pentru a putea fi definite. Fiecare are aceasta experienta si fiecare o vede din punctul lui de vedere.

| bogdan74688 a răspuns:

Ciudat big grin laughing la 10 ani, si french kiss rolling on the floor un pic marcant laughing dar in rest, belea

Răspuns utilizator avertizat
| maryy a răspuns:

La munte intr-un hotel.A fost destul de ok.

| Maya_9911 a răspuns:

Frumos, pur, inocent. Mai ales ca l'am iubit mult pe baiatul respectiv, si inca il iubesc. Faceam 5 luni pe 21, dar ne'am despartit acum 3 saptamani, aproximativ. Cica, suntem amici. happy

| rockelle75 a răspuns:

Cu limba tongue

| Sarucka a răspuns:

N`am cuvinte deci m`am inmuiat pe mine si am crezut ca lesin, inima imi batea atat de tare la fel unui bas de la o muzica house si simteam ca eram mai sus de raihappy atathappy

| BYAAA_5532 a răspuns:

Umed laughing

| Alexandru_8811 a răspuns:

Criminal frate...chiar daca acum as vrea sa il dedic altcuiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoss love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neee,aici trebuia sa specifici ce fel de sarut? daca-ti spun ca eu prima data am sarutat icoana si mina popii se pune?