| anonim_4396 a întrebat:

Nu va pare rau ca anii trec asa repede?
Cel putin mie asa imi pare, ca timpul trece repede, parca ieri eram in vara lui 2014

17 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Întradevăr. Este și mai amuzant când așteptăm cu nerăbdare un eveniment care se află la zile bune distanță de prezent și trecem prin zilele acelea fără să ne bucurăm de ele, dorind cu disperare să vină mai repede ziua evenimentului.
Timpul ți se pare că stă în loc în momentul în care ai parte de multe întâmplări, când realizezi că într-un an ai făcut atâtea lucruri cât nu au făcut alții într-o viață întreagă, acela e sentimentul cel mai plăcut. De aceea este bine să ieși din zona ta de confort și să te bucuri de viață, să experimentezi și să nu regreți nimic. Succes!

| T0T a răspuns:

Da, trece destul de repede.

| Mayhem666 a răspuns:

Daca as putea sa fiu nemuritor, nu mi-ar parea rau, dar din moment ce sunt muritor, imi pare rau ca timpul trece repede, dar nu avem ce face decat sa train si sa ne asteptam sfarsitul.

Răspuns utilizator avertizat
| Divy a răspuns:

Vrei să spun cum să faci anii să treacă mai încet?

| anonim_4396 explică (pentru Divy):

Da. te rog

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci tot ce trebuie să faci e sa ai aceiași rutină zilnică laughing succes o să ai nevoie

| anonim_4396 explică (pentru Divy):

Deja fac asta

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred, adică ar trebui să mănânci aceiași mâncare să discuți cu aceiași oameni și să nu ai activitate pe internet happy pe net e mereu ceva nou

| anonim_4396 explică (pentru Divy):

Complicat atunci, prefer sa treaca timpul

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing la școală trece cel mai "repede"

| anonim_4396 explică (pentru Divy):

Am observat

| August99 a răspuns:

Ba da, dar nu avem ce face

| Claudiu1905 a răspuns:

Tu vrei sa ne strici revelionul

| mbncf a răspuns:

Nu timpul trece repede, fiecare îl percepem diferit prin prisma activităților pe care le facem zilnic. Acum nu îmi pare rău, chiar vreau să treacă mai repede pentru că aștept o anumită zi.

| Tpuist a răspuns:

Așa e, dar nu avem ce face.

| UserulAnonim a răspuns:

Parca ieri era 2012, nu 2014...
Deja imi e asa dor de verile alea scurte, si cel mai rau imi pare ca nu am apucat sa fac tot ce mi-am propus.
Cu siguranta nu sunt singurul care gandeste asa, dar ce sa facem, asa e viata...