| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor. Dau fundă promit
Un tip mi-a dat like uri pe Facebook și am început sa vorbim, tipul super ok, ne am văzut de doua ori am vorbit super mult, după am zis sa mergem la o petrecere. El mai era cu un prieten de al lui. Pana atunci ma baga super mult in seama. La petrecere el dansa cu fete și eu am reușit cumva sa ma sărut cu cineva. Acum nu ma mai baga în seama.
Noi nu eram împreuna sau ceva de genul asta.
Credeți ca am cum sa rezolv aceasta situație? Vreau sa rezolv pentru ca am vorbit chestii super faine cu tipul ala și cred ca merita sa încerc sa rezolv.
Cum as putea sa rezolv tho

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Te ai sărutat cu altcineva? De ce ai făcut asta dacă ai venit cu el, și îl plăceai pe el. Și el a greșit ca a dansat cu alte fete dar și tu puteai sa faci la fel nu sa te saruti. Acum poți încerca să vorbești cu el sa l atragi dar sa dai impresia ca ești serioasa și sa înțeleagă ca ai vrut doar să-l faci gelos altfel el nu te va percepe cum trebuie

| Tediallthetime a răspuns (pentru Emma30555):

Mulțumesc happy

| Emma30555 a răspuns (pentru Tediallthetime):

Cu placere! Multa bafta!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa il contactezi si sa stabilesti o conversatie fata in fata pentru a-ti zice de ce nu te baga in seama. Parerea mea e ca si a gasit o noua prietena.

| Lule a răspuns:

Pai tu ce vrei de la el? O relatie de prietenie sau mai mult? Daca vrei mai mult de ce nu ati stat impreuna la pentrecere si fiecare si-a vazut de treaba lui? Adica nu asta era scopul pentru a merge impreuna la o petrecere... sa va cunoasteti si intr-o altfel de imprejurare?

| brrrrrrrrrghe a răspuns:

Daaaaaaaaaa Doamne

| Tediallthetime a răspuns:

Calmează te. A fost un sărut, nu am făcut nimic rău pana la urma. Am zis doar ca încerc sa rezolv situația, nu va întrebam dacă am făcut ceva rău sau nu, pentru ca știu clar ca nu. Hai o seara faina