| Anhmes23 a întrebat:

Buna tuturor.de 7 zile mi-a întârziat menstruatia....am facut un test in speranța sa iasă pozitiv..dar nu a fost asa..nu stiu ce se intampla.nu s-a mai intamplat sa întârzie atât.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a primi un raspuns catusi de cat satisfacator si in acelasi timp si corect reformuleaza intrebarea si specifica urmatoarele date : ciclul menstrual este regulat sau neregulat, ce lungime are acesta, data la care ai intretinut actul sexual daca a fost protejat si daca s-a ejaculat. Doar pe baza acestor date se poate da un raspuns. In caz contrar se pot emite doar pareri fara vreo valoare. Multa sanatate.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ok.Si care-i intrebarea? Vrei ca testul sa fie negativ sau pozitiv? Ca nu prea se intelege ce vrei.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......-problema/

Toate cele bune!

| ʎpooɯ a răspuns:

Mai incearca testul peste inca 7 zile in caz ca menstruatia tot intarzie.
Poti face si un consult ginecologic.