| FlyButterfly a întrebat:

De o saptamana mi-am inceput viata sexuala cu prietenul meu. Amandoi avem 18 ani si o relatie de un an, ne-am dorit sa o facem si a fost prima data pentru amandoi. Sunt la inceput, deci banuiesc ca este normal sa imi fie teama de unele lucruri. Imi este frica de o sarcina nedorita, noi am folosit prezervativ pentru ca stim riscurile, doar ca tot nu ma simt asa sigura, iar anticonceptionale nu as vrea sa iau inca. Cred ca este prima oara cand abia astept sa imi vina ciclul laughing... Ati putea sa ma ajutati cu un sfat ceva, o incurajare? nu am nevoie de critici sau ceva de genul pentru ca nu regret ca el a fost primul acum. [Scuze ca am mai pus intreabrea asta o data dar am primit doar cateva raspunsuri.]

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calmeaza-te, stresul nu-ti face bine, nici tie si nici copilului rolling on the floor glumesc big grin e normal sa fii putin paranoica, dar incearca sa gandesti logic, ati folosit prezervativ, nu s-a rupt, e totul bine si o sa fie totul bine!