| sskrillex96 a întrebat:

Buna tuturor. Eu m-am despartit de iubita mea din cauza ca ea nu se mai comporta deloc asa cum ar trebui si ma supara foarte tare mai tot timpul asa ca eu am vrut sa vada si ea cum e sa suferi. Ideea e ca ei chiar nu ii e bine si ma iubeste si ma intreb daca oare va mai face ceva sa ne impacam? ca de fapt eu asta si vreau. Nu intentionez sa ne respartim de tot daca o las imbpace o vreme oare va mai incerca cumva sa se impace cu mine. Trebuie sa va spun ca sa mai intamplat sa ne certam de mmulte ori si re fiecare data ne.am impacat.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da te iubeste la nebunie,deja e cu altul, ma uimeste bolovani ca tine, ce iubire man aia a stat cu tine din plictiseala, tia batut joc de tine acuma e la alt fraier, cum puteti fi asa prosti nu stiu

| Phini a răspuns:

laughing de 4 ani vanez orbeste, doar ca sa ma perfectionez, ghici ce? Marea majoritate a femeilor/fetelor cu care am umblat, par ok. dar cu timpul observi ca seamana a dracu de bine intre ele. toate gafeaza si etc. am intalnit o fata care iese din tipar, am lasat garda jos. si acum imi pare rau happy deoarece am prea multe pe cap la varsta asta si nu am timp de petrecut cu ea.
Daca vrei un sfat, nu te mai atasa asa de repede, si fii mai indiferent multe din zilele noastre cauta catei si prosti limba.
Succes!

| forthewicked a răspuns:

Eu zic să vorbeșsi cu ea...

| sskrillex96 explică:

Ray23tm. Ce nu ai inteles ca ma iubeste?! Asa nu era de comentat ca nu stie nimeni mai bine ca mine ce e intre noi. Eu vreau doar cateva pareri...