| Bastanul2018 a întrebat:

Cine imi poate explica ai mie despre vagin si cum se manifesta cresterea penisului? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| BlyeeetAK47 a răspuns:

Morrrrr va rog sunati la 112 laughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
" Penisul, numit si minerul orb, care se duce fiecare data in adancurile gaurilor, fara prea multe comentarii, se izbeste cu capul de toti peretii pana vomita. "

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu cati ani ai puiule? Pentru ca nu pari mai mult de 8-9 ani...
Vaginul este un organ in interiorul corpului femeii, iar penisul este un organs sexual masculin. Ambele cresc si se dezvolta odata cu tine, pana ajung la maturitate pe la 18 ani.

| BlackX0 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai, avand in vedere ca in numele lui apare anul 1998 probabil are 19 ani. Intr-adevar cam tarziu sa pui astfel de intrebari dar nu conteaza. Age is just a number. Si eu stau prost cu chestiile astea. Sunt fata, am 14 si de abia anul trecut am aflat cate ceva. tongue (Si prefer sa raman cu aceste informatii rudimentare pe care le detin.)

Răspuns utilizator avertizat